Розмір шрифту

Адреса:
вул. Європейська, б.1, с. Мартинівське, Вознесенський район, Миколаївська область, 56525

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор: Петров Петро Петрович

Державна установа «Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства,  які незаконно перебувають в Україні, ДМС» (далі – ДУ «Миколаївський пункт тимчасового перебування») здійснює свою діяльність відповідно до законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року № 1110 «Про затвердження Типового положення про пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні», наказу МВС України від 29.02.2016 № 141 «Про затвердження Інструкції про порядок утримання іноземців та осіб без громадянства в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні» та Положення про ДУ «Миколаївський пункт тимчасового перебування» затвердженого наказом ДМС України від 13.03.2017 № 68.  

Відповідно до Положення ДУ «Миколаївський пункт тимчасового перебування» є державною установою, що призначена для тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства:

стосовно яких судом прийнято рішення про примусове видворення за межі України;

стосовно яких судом прийнято рішення про затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення за межі України, у тому числі прийнятих відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію;

затриманих ДМС, її територіальними органами та підрозділами на строки та в порядку, передбачені законодавством;

затриманих за рішенням суду до завершення розгляду заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні.

ПТПІ розташований в с. Мартинівське, Вознесенського району, Миколаївської області на відстані 100 км від обласного центру –  м. Миколаєва та 12 км від районного центру – м. Вознесенськ та розрахований на утримання одночасно 100 осіб.

 ДУ «Миколаївський пункт тимчасового перебування»  в експлуатацію не введений.