Розмір шрифту

Напередодні Великодневих свят гостем вечірніх новин Одеських регіональних телеканалів «ГРАД», «РЕПОРТЕР», «7 – КАНАЛ» став начальник Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області  Погребняк Олена Геннадіївна.

З недавнього часу, громадянам України стало відомо про можливий вступ України до ЄС, то ж темою обговорення для глядачів з цього приводу став безвізовий режим, біометричні паспорти, порядок запису до електронної черги у територіальних підрозділах міграційної служби України та необхідний перелік документів українцям (дорослим та дітям) для безперешкодного перетину кордонів країн Європейського Союзу у майбутньому.

Окрім цього, Олена Геннадіївна наголосила, що остаточне прийняття рішення про вступ України до Європейського Союзу очікується у червні поточного року.

 Більш детальну інформацію стосовно переліку необхідних документів для вільного перетину українцям через кордони країн-членів ЄС можна почути за наступним посиланням: http://grad.ua/programmy-tv/o-glavnom/69711-o-glavnom-09042017.html

 

ГУДМС України в Одеській області