Розмір шрифту

16 березня в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області відбулася міжвідомча координаційна нарада з представниками Головного Управління національної поліції, Управління патрульної поліції в м. Чернігові, Управління Служби безпеки України в області та Чернігівського прикордонного загону і міжрегіонального оперативно-розшукового відділу (з м.д.н.п. Чернігів) ОРУ ПРУ ДПС України.

Провели засідання начальник УДМС України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець та перший заступник начальника Володимир Рудницький.

Відкриваючи координаційну нараду Ксенія Вікторівна ознайомила присутніх з підсумками роботи Управління у напрямку протидії  нелегальній міграції, зокрема і результатами співпраці з правоохоронними органами та аналіз проведених спільних заходів за 2016 рік.

«Географічне положення Чернігівської області уже впродовж кількох десятиліть активно використовують з метою нелегальної міграції, транспортування мігрантів та торгівлі людьми. Тому аби убезпечити життєдіяльність наших громадян ми маємо докладати усіх зусиль у боротьбі із незаконною міграцією, зокрема у виявленні порушників міграційного законодавства України.

Особливо сьогодні нелегальна міграція вносить корективи у свої дії залежно від заходів протидії, які вживає держава, і тому способи незаконного перебування на території України та перетинання державного кордону постійно змінюються та вдосконалюються. Відповідно, зростає і кількість  нелегальних мігрантів. Тож аби їх виявити потрібно опрацьовувати плани спільних дій, удосконалювати умови взаємодії та активізувати співпрацю наших відомств», - зазначила Ксенія Лук’янець.

У свою чергу Володимир Рудницький довів до відома учасників засідання статистичні дані за напрямком роботи щодо протидії нелегальній міграції за 2016 році.

Також перший заступник наголосив на удосконаленні умов співпраці в службовій діяльності між органами виконавчої влади, пов’язаної з протидією нелегальній міграції, відповідно до Комплексного плану взаємодії Управління ДМС, ГУНП,  СБУ та Чернігівського прикордонного загону ДПС України в Чернігівській області з питань підвищення ефективності протидії нелегальній міграції та проведення спільних заходів на 2017 рік, затвердженого керівниками відповідних Управлінь від 19.12.2016 № 74.01/05-18421.

«Сподіваюся спільними діями та злагодженою співпрацею  буде  створено більш дієвий механізм як боротьби та протидії нелегальній міграції, так і видворення нелегальних мігрантів до місць їх постійного проживання або до країн, з яких вони прибули», - зазначила на завершення  начальник міграційної служби Чернігівщини.

Альона Шевченко,

головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю
            та ЗМІ УДМС України в  Чернігівській області