Розмір шрифту

Шановні громадяни! Прийміть мої щирі вітання з нагоди Нового 2017 року та Різдва Христового! Нехай ці свята принесуть вам і вашим родинам добро, мир і злагоду.

Минулий рік став для ДМС визначальним, адже ми успішно розпочали впровадження амбітного й масштабного проекту - оформлення та видачу нових сучасних захищених паспортів громадянина України у формі картки (ID карток).

Міграційна служба активно встановлює обладнання для оформлення нових паспортних документів по всій країні. В січні 2017 року біометричні документи (ID картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон) оформлюватимуться у всіх підрозділах ДМС, а отже стануть ще доступнішими для громадян України, яким не доведеться долати значні відстані для оформлення нових паспортних документів.

Налагоджено взаємодію з центрами надання адміністративних послуг (ЦНАП) для збільшення точок доступу громадян до сервісів ДМС. З грудня 2016 року ID картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон оформлюються та видаються ЦНАП у містах Луцьк, Київ і Кременчук. Найближчим часом розпочнуть оформлення ЦНАП Дніпра, Одеси, Рівного, Львова та Сум.

Ми започаткували роботу онлайн-сервісів - запис до електронної черги, перевірка стану оформлення документів, формування платіжних реквізитів для оплати послуг, перевірка транслітерації та пошук органу реєстрації.

Нарешті створено прозору та зрозумілу систему оплати вартості послуг до бюджету.

ДМС також активно долучилася до процесів децентралізації адміністративних послуг, передавши свої повноваження стосовно реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб до виконавчих органів сільських, селищних та міських рад.

Зроблено дійсно немало, але ще більше роботи попереду. Ми продовжимо реалізацію тих реформ, які вже започаткували, та будемо наполегливо працювати над підвищенням вашого комфорту при отриманні адміністративних послуг. Як було зазначено на останній колегії ДМС - 2017 рік має стати роком клієнтоорієнтованості у міграційній службі.

Тож ще раз хочу Вас привітати з наступаючими святами, побажати вам міцного здоров’я, здійснення мрій і сподівань. Щасливого Нового Року та Різдва Христового!

Щиро ваш,

                                                                                     Максим Соколюк