Розмір шрифту

Сьогодні, 5 січня, у Центрах надання адміністративних послуг міста Львова після спеціально проведених навчань розпочинають надавати послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, а також паспорта для виїзду за кордон. 

 

Всі документи оформляються одразу на місці, одразу відбувається фотографування. Обладнання сучасне, закуплене згідно вимог Міграційної служби України, є зв’язок з демографічним реєстром, тобто усі необхідні дані ми передбачили і належним чином облаштували, щоб послуга була належної якості. Запрошуємо львів’ян скористатися даною послугою», - розповіла директор  департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Із початком роботи з оформлення документів ЦНАПами підрозділи міграційної служби не припинятимуть виконання цих функцій, отже збільшення кількості місць, де можна оформити документи, має суттєво зменшити навантаження на підрозділи та відповідно скоротить черги в них.

Львів став четвертим містом після Луцька, Києва та Кременчука, де центри надання адмінпослуг розпочали прийом заяв громадяна на оформлення біометричних документів.