Розмір шрифту

3 березня проведено розширене засідання Колегії ДМС за участю керівників структурних підрозділів та територіальних органів міграційної служби, а також представників громадськості. Голова відомства Максим Соколюк представив публічний звіт про діяльність ДМС у 2016 році та окреслив основні завдання та пріоритети роботи у 2017 році.

Продовження глобальної реформи роботи ДМС, зокрема у сфері документування, подальше удосконалення законодавства, розвиток співпраці із центрами надання адміністративних послуг та впровадження новітніх технологій – це основні завдання, над якими працюватиме міграційна служба цього року, але головний пріоритет – дотримання прав людини та підвищення рівня задоволеності громадян процесом отримання адміністративних послуг.

Максим Соколюк наголосив на тому, що у першу чергу у будь-якій ситуації працівник міграційної служби повинен думати про людину і в останнє попередив керівників обласних управлінь про персональну відповідальність за створення штучних перешкод в отриманні громадянами послуг, наприклад шляхом створення «неприйомних» годин чи навіть днів.