• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Донецька область

У м. Маріуполі всі територіальні підрозділи перейшли на оформлення паспорта громадянина України нового зразка

Розмір шрифту

З початку квітня поточного року жителі ще трьох  районів м. Маріуполя, а саме: Лівобережного, Кальміуського та Приморського - мають змогу на місцях оформляти паспорти громадянина України у формі ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Детальніше... →

Графік роботи Головного управління ДМС України в Донецькій області у період Великодніх та Травневих свят

Розмір шрифту

Відповідно до чинного законодавства, яке регулює дні роботи і відпочинку, Головне управління ДМС України в Донецькій області (м. Маріуполь, вулиця Георгіївська, 30а та м. Краматорськ, вулиця Двірцева, 40в) та його відділ  з оформлення закордонних паспортів (м. Маріуполь, вулиця Митрополитська, 20)  у  період  Великодніх і Травневих свят працюватимуть за наступним графіком:

Детальніше... →

До уваги жителів м. Покровська

Розмір шрифту

Головне управління ДМС України в Донецькій області інформує, що в Покровському міському секторі з технічних проблем змінено номер стаціонарного телефону. Для забезпечення безперебійної роботи й оперативного реагування на проблемні питання, які порушуються громадянами в Покровському міському секторі підключено новий  телефонний номер  (0623) 53-43-45.

Детальніше... →

Послуга з оформлення біометричних документів стала доступною у м. Добропіллі та м. Лиман

Розмір шрифту

Відтепер оформити паспорт громадянина України у формі ІД – картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон мають змогу жителі                         м. Добропілля, м. Лиману та їх районів. Зазначені територіальні підрозділи ГУ ДМС України в Донецькій області в повному обсязі обладнані засобами Єдиного державного демографічного реєстру, робочі станції підключені до захищеної телекомунікаційної мережі.

Детальніше... →

У ході міжвідомчої операції «Мігрант» на Донеччині виявлено порушників чинного міграційного законодавства

Розмір шрифту

На Донеччині розпочався практичний етап цільових профілактичних заходів із нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Детальніше... →

Слов’янський міський відділ відвідали представники Спеціальної наглядової місії ОБСЄ

Розмір шрифту

Днями керівництво Слов’янського МВ ГУ ДМС України в Донецькій області провело робочу зустріч із представниками  Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ), а саме з спостерігачами Спеціальної наглядової місії в Україні Коні Хайруш та Сергієм Матвієвим.

Детальніше... →

У Маріуполі проведено міжвідомчу робочу нараду

Розмір шрифту

З 14 березня поточного року на території Донецької області, яка контролюється владою України, відповідно до наказу Державної міграційної служби України «Про проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю  за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері та притягнення порушників до відповідальності згідно із законодавством, розпочато підготовчий етап проведення цільових профілактичних заходів із нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Детальніше... →

У Донецькому регіоні розпочато цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

Розмір шрифту

Серед проблем, що постали в Україні в останні роки, одна з найскладніших - зростання обсягів нелегальної міграції. Це викликає занепокоєння насамперед тому, що тісно пов’язано з різними видами злочинності, зокрема, контрабандою зброї, наркотиків, торгівлею людьми, поширенням тероризму. Її вплив та наслідки значною мірою позначаються на соціально-економічній та правовій сферах життя українців. Перебуваючи транзитом на теренах нашої держави або залишаючись в Україні на певний період часу, нелегали створюють чималі проблеми, а інколи і небезпеку для суспільства.

Детальніше... →

Послуга з оформлення біометричних документів стала доступною у двох районах Маріуполя та у м. Дружківці

Розмір шрифту

Відтепер оформити паспорт громадянина України у формі id – картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон мають змогу мешканці Кальміуського, Лівобережного районів міста Маріуполя та м. Дружківки. Територіальні підрозділи ГУ ДМС України в Донецькій області у цих районах забезпечені технічним, програмним забезпеченням та підключені до відповідних відомчих інформаційних систем.

Детальніше... →

У телепрограмі «Новини Маріуполя» розповіли про ID-картку

Розмір шрифту

Нещодавно в прямому ефірі Маріупольського телебачення заступник начальника Лівобережного РВ у м. Маріуполі ГУ ДМС України у Донецькій області Єлизавета Комісарук, розповідала про оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки. Як відомо в 2017 році державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів проходитиме у формі зовнішнього незалежного оцінювання тому для випускників шкіл тема оформлення документів є на теперішній час найбільш актуальною.

Детальніше... →