Донецька область

Із співробітниками структурних та територіальних підрозділів проведено навчальні заняття

Розмір шрифту

29 грудня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року № 152» якою вносяться відповідні зміни в оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Детальніше... →

У ГУ ДМС України в Донецькій області підведено підсумок роботи із зверненнями громадян на «гарячу лінію»

Розмір шрифту

Складна соціально-політична ситуація, яка склалась у Донецькій області у зв’язку з проведенням АТО віддзеркалюється на стані соціального захисту населення. Цей фактор, безумовно, впливає на кількість звернень громадян в бік їх збільшення, що провокує зріст соціального невдоволення громадян та потребує прийняття заходів негайного реагування та попередження виникнення скарг громадян на дії співробітників ГУ ДМС України в Донецькій області шляхом пошуку можливостей надання допомоги у вирішенні складних питань.

Детальніше... →

Графік роботи міграційної служби Донеччини у святкові дні

Розмір шрифту

Головне управління ДМС України в Донецькій області (вулиця Георгіївська, 30 а, м. Маріуполь та вулиця Двірцева, 40в, м. Краматорськ) у період новорічно-різдвяних свят (із 31 грудня 2016 року по 09 січня 2017 року) працює за наступним графіком:

Детальніше... →

На Донеччині підведено підсумок профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»

Розмір шрифту

У період із 01 по 30 листопада поточного року в Донецькій області проводилися цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». Під час проведення практичного етапу вжито комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на запобігання та протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері і притягнення порушників до адміністративної  відповідальності згідно з  законодавством.

Детальніше... →

У Маріуполі телевізійникам розповіли про оформлення паспортів європейського зразка

Розмір шрифту

6 грудня журналісти телеканалу ТРК «МТВ» (м. Маріуполь) завітали до  Центрального РВ у м. Маріуполі ГУ ДМС України в Донецькій області, де їх  ознайомили з новими правилами по оформленню паспорта громадянина України у формі картки, порядком прийому документів й видачі ID-карток громадянам міста. Журналісти відзняли процес оформлення паспортів та отримали відповіді на всі питання, які вони поставили перед начальником Центрального РВ Володимиром Кочегаровим.

Детальніше... →

На Донеччині здійснено перевірку незаконного знаходження іноземців

Розмір шрифту

Співробітники міграційної служби Донецької області у взаємодії зі працівниками Національної поліції, Донецького та Краматорського прикордонних загонів проводяться цільові профілактичні заходи  з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України. Так 26 листопада зазначеними спеціалістами, під час заходів під умовною назвою «Мігрант»,  перевірялися місця ймовірного  перебування та проживання  іноземців та осіб без громадянства, в тому числі було ретельно перевірено ринки (продовольчі, промислові, змішаного типу), торгівельні майданчикі, заклади харчування Донецького регіону.

Детальніше... →

У Курахівському туберкульозному санаторії для дорослих вручили паспорти громадянина України

Розмір шрифту

25 листопада провідний спеціаліст Селидівського МВ ГУ ДМС України в Донецькій області Наталя Котенко  вручила паспорти громадянина України трьом хворим, які перебувають в комунально лікувально-профілактичному закладі Курахівський туберкульозний санаторій для дорослих. Завдяки плідній співпраці Селидівського МВ та Курахівського туберкульозного санаторію хворі змогли отримати паспорти громадянина України.  

Детальніше... →

Працівники міграційної служби м. Вугледара взяли участь у заходах до Всеукраїнського тижня права

Розмір шрифту

23 листопада в Вугледарському міському центрі зайнятості відбулась зустріч представників міграційної служби міста із особами, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції, що стала складовою Всеукраїнського тижня права. Слід зазначити, що декілька років поспіль в Україні проводиться  Всеукраїнський тиждень права, присвячений проголошенню  Загальної Декларації прав людини та Дня прав людини. Всеукраїнський тиждень права спрямований на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих людських цінностей, які охороняються правом, на досягнення добробуту.

Детальніше... →

Докучаєвський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області переміщено на контрольовану територію України

Розмір шрифту

Інформуємо, що згідно з листом Міністерства юстиції України Докучаєвський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області переміщено на контрольовану територію України та з жовтня поточного року виконує свої повноваження за адресою: вулиця Центральна, 43, м. Волноваха, Волноваський район, Донецька область.

 

ГУ ДМС України в Донецькій області

У Донецькому регіоні розпочинаються цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

Розмір шрифту

Нелегальна міграція залишається однією з найважливіших проблем сьогодення. Її вплив та наслідки значною мірою позначаються на соціально-економічній та правовій сферах життя. Перебуваючи транзитом на теренах нашої держави або залишаючись у країні на певний період часу, нелегали створюють чималі проблеми, а інколи і небезпеку для суспільства.

Детальніше... →