• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Через негоду в Україні можливі тимчасові затримки із доставлення персоналізованих документів до територіальних підрозділів ДМС.

Донецька область

На Донеччині проведено семінар із питань очищення влади та запобігання корупції

Розмір шрифту

У рамках реалізації Закону України «Про очищення влади», Закону України «Про запобігання корупції» сектором кадрової роботи та державної служби ГУ ДМС України в Донецькій області було проведено семінар із питань очищення влади та запобігання корупції.

Детальніше... →

У Маріупольському центрі надання адміністративних послуг вручили перші паспорти нового зразка

Розмір шрифту

13 лютого поточного року в приміщенні Маріупольського центру надання адміністративних послуг вручили перші паспорта громадянина України у формі картки (ID-паспорт) юним жителям м. Маріуполя. Цього дня 5 молодих людей у святковій атмосфері отримали свої перші документи. З цією знаменною подією їх привітали начальник Центрального районного відділу ГУ ДМС України в Донецькій області Володимир Кочегаров, міський голова м. Маріуполя Вадим Бойченко та начальник Центру Олена Парамонова.

Детальніше... →

ГУ ДМС України в Донецькій області інформує працівників управління, а також колишніх працівників, звільнених у 2016 році про необхідність подання е-декларацій

Розмір шрифту

Сектор кадрової роботи та державної служби ГУДМС України в Донецькій області нагадує, що з 00 годин 00 хвилин 01 січня 2017 року розпочався другий етап роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування для всіх суб’єктів декларування.

Детальніше... →

Дружківський міський відділ із робочим візитом відвідали представники Спеціальної наглядової місії ОБСЄ

Розмір шрифту

Днями керівництво Дружківського МВ ГУ ДМС України в Донецькій області провело робочу зустріч із представниками  Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ), а саме з спостерігачем Спеціальної наглядової місії в Україні Жужанною Фекете.

Детальніше... →

У Краматорську розповіли про оформлення паспорта громадянина України

Розмір шрифту

29 січня в антикризовому медіа-центрі м. Краматорська в прямому ефірі програми «Без кордонів»  відбулась зустріч представників міграційної служби області з журналістами зазначеного центру та внутрішньо переміщеними особами. Основні питання які порушувались на даному заході  - це документування мешканців регіону, що проживають на тимчасово непідконтрольній частині Донецькій та Луганській областей. 

Детальніше... →

На Донеччині підвели підсумок роботи за 12 місяців 2016 року

Розмір шрифту

Важливою складовою успішної роботи ГУ ДМС України в Донецькій області  є колегіальне визначення ефективної стратегії та тактики управління його діяльністю. Саме системна робота Колегії ГУ ДМС України в Донецькій області спрямована на виконання цього відповідального завдання. Так, 26 січня в Головному управлінні ДМС України в Донецькій області під головуванням начальника ГУДМС області Євгена Микитенка, відбулося розширене засідання Колегії, на якій підвели підсумки роботи служби за 12 місяців 2016 року. Слід зазначити, що для зручності в роботі було організовано скайп-конференцію. Таким чином участь у зазначеній нараді змогли взяли всі керівники структурних та територіальних підрозділів служби області.

Детальніше... →

Міграційна служба Донецької області в повному об’ємі надає адміністративні послуги внутрішньо перемішеним особам

Розмір шрифту

Станом на 20 січня поточного року з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в інших регіонах України тимчасово розміщено 1 мільйон 63 тисяч 551 особа. Найбільше внутрішньо переміщених осіб розміщено у Луганській (292 тис. 88 осіб), Харківській (194 тис. 40 осіб), Донецькій (120 тис. 17 осіб), Дніпропетровській (80 тис. 278 осіб), Запорізькій (69 тис. 505 осіб), Київській (57 тис. 32 особи) та Одеській (42 тис. 154 особи) областях. Про це повідомляє Міжвідомчий координаційний штаб при Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Детальніше... →

У Маріуполі проведено нараду з питань вдосконалення взаємодії міграційної служби та юстиції

Розмір шрифту

Днями співробітники Центрального РВ у м. Маріуполі ГУ ДМС України в Донецькій області, Центрального районного у м. Маріуполі відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції Донецькій області та Маріупольського міського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Донецькій області провели спільну нараду стосовно  питання взаємодії перевірки законності перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, які звертаються з будь-яких питань до територіальних підрозділів РАЦС.

Детальніше... →

Із співробітниками структурних та територіальних підрозділів проведено навчальні заняття

Розмір шрифту

29 грудня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року № 152» якою вносяться відповідні зміни в оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Детальніше... →

У ГУ ДМС України в Донецькій області підведено підсумок роботи із зверненнями громадян на «гарячу лінію»

Розмір шрифту

Складна соціально-політична ситуація, яка склалась у Донецькій області у зв’язку з проведенням АТО віддзеркалюється на стані соціального захисту населення. Цей фактор, безумовно, впливає на кількість звернень громадян в бік їх збільшення, що провокує зріст соціального невдоволення громадян та потребує прийняття заходів негайного реагування та попередження виникнення скарг громадян на дії співробітників ГУ ДМС України в Донецькій області шляхом пошуку можливостей надання допомоги у вирішенні складних питань.

Детальніше... →