Розмір шрифту

З 14 березня поточного року на території Донецької області, яка контролюється владою України, відповідно до наказу Державної міграційної служби України «Про проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю  за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері та притягнення порушників до відповідальності згідно із законодавством, розпочато підготовчий етап проведення цільових профілактичних заходів із нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Для визначення цілей та мети, дієвого проведення зазначених заходів та досягнення ефективності планованих заходів, з представниками органів влади та місцевого самоврядування, Управління Служби безпеки у Донецькій області, Управління патрульної поліції у м. Маріуполі Департаменту патрульної поліції, Першого сектору МОРВ з місцем дислокації                              м. Маріуполь оперативно-пошукового управління Східного регіонального управління АДПС України, Управління по боротьбі із злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП України в Донецькій області, а також Донецького та Краматорського прикордонних загонів АДПС України, 16 березня проведено міжвідомчу робочу нараду.

Під час зустрічі обговорено питання щодо подальшої співпраці відомств в інтересах заходів, та створено координаційні групи, для забезпечення координації спільних зусиль та взаємного обміну інформацією. Під час спілкування обговорювались конкретні завдання та мета запланованих заходів, порядок проведення спільних дій, розглянуто та визначено перелік об’єктів (місць) можливого перебування іноземних громадян, які підлягають відпрацюванню при проведенні заходів.

Слід зазначити, що для досягнення ефективності проведення цільових профілактичних заходів із нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», із співробітниками Управління патрульної поліції у м. Маріуполі ДПП проведено  тренінг щодо знання та застосування законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, при цьому особливу увагу приділено на неухильне дотримання прав іноземних громадян та осіб без громадянства, гарантованих законодавством України.

 

ГУ ДМС України в Донецькій області