Розмір шрифту

З початку квітня поточного року жителі ще трьох  районів м. Маріуполя, а саме: Лівобережного, Кальміуського та Приморського - мають змогу на місцях оформляти паспорти громадянина України у формі ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

 Саме у зазначених територіальних підрозділах ГУДМС України в Донецькій області повністю завершено роботи зі встановлення та підключення  робочих станцій для оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Відтак у м. Маріуполі всі територіальні підрозділи ГУ ДМС України надають адміністративні послуги щодо оформлення паспорта громадянина України у формі ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон без винятку.

Додатково інформуємо, що зазначені підрозділи розташовані за наступними адресами:

  • Центральний районний відділ – м. Маріуполь, вул. Фонтанна, 73;
  • Кальміуський  районний відділ – м. Маріуполь, вул. Контрольна, 54;
  • Приморський районний відділ – м. Маріуполь, вул. Морських десантників, 19;
  • Лівобережний районний відділ  - м. Маріуполь, пр. Перемоги, 16.

Графік роботи: вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 08.00 до 17.00, субота з 08.00 до 15.45. Вихідний: неділя, понеділок. Територіальні підрозділи працюють без перерви.

Слід  зазначити,  що відповідно до вимог чинного законодавства,  у зазначених вище підрозділах, припинено оформлення паспорта громадянина України  у вигляді книжечки.

 

 

ГУ ДМС України в Донецькій області