Розмір шрифту

29 грудня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулась нарада між керівниками Департаменту оперативної діяльності АДПСУ та  Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства ДМСУ, під головуванням директора Департаменту оперативної діяльності Адміністрації Держприкордонслужби Петра Цигакала.

На нараді обговорили питання щодо організації та уточнення взаємодії на 2015 рік з питань протидії нелегальній міграції, також обговорювались прогалини міграційного законодавства, вирішення практичних питань з ідентифікації іноземців та надання статусу біженця. Наголошено з обох сторін про необхідність внесення змін до законодавства України, що на теперішній час перебуває в розробці.

Управління державної міграційної служби у Чернігівській області представляли  перший заступник начальника Управління міграційної служби України у Чернігівській області Володимир Рудницький та головний спеціаліст відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та протидії нелегальної міграції Вікторія Бабак.

Альона Шевченко,

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю

та ЗМІ УДМС України в Чернігівській області