Новини

Із співробітниками структурних та територіальних підрозділів проведено навчальні заняття

Розмір шрифту

29 грудня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року № 152» якою вносяться відповідні зміни в оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Детальніше... →

За рік буковинці оформили 14 тисяч паспортів громадянина України старого зразка та 9 тисяч нового

Розмір шрифту

Понад 14 тисяч паспортів громадянина України у вигляді книжечки оформили працівники У ДМС у Чернівецькій області протягом минулого року, з них 1,6 тисяч – особам, які досягли 16 річного віку. Водночас лише за 10 місяців 2016-го перший паспорт у вигляді пластикової картки безкоштовно оформили 6,5 тисяч юних буковинців.

Детальніше... →

Глибоцькі міграційники підбили підсумки роботи з протидії нелегальній міграції за рік

Розмір шрифту

Протягом 2016 року працівники Глибоцького РВ УДМС у Чернівецькій області спільно з місцевими правоохоронцями притягнули до адміністративної відповідальності 53-х осіб, загальна сума штрафів склала майже 34 тис. гривень. Внаслідок спільних рейдів місцями ймовірного перебування іноземних громадян та осіб без громадянства виявлено та задокументовано 18 нелегальних мігрантів, прийнято 18 рішень про примусове повернення з України.

Детальніше... →

В міграційній службі Черкащини проведено навчання з питань пожежної безпеки

Розмір шрифту

13 січня  2017 році  в приміщенні міграційної служби області  в  урочистій обстановці  керівництвом УДМС  та УДСНС  України в Черкаській області вручені  посвідчення  про проходження навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки  та охорони праці. Слухачі курсів прослухали курс лекцій та успішно склали іспити на перевірку знань законодавчих та інших нормативно-правових актів з пожежної безпеки, охорони праці, електробезпеки, гігієни праці та оволоділи навичками надання першої допомоги потерпілим.

Детальніше... →

У Новоселицькому районі за минулий рік виявили 34 нелегальних мігранти

Розмір шрифту

Працівниками Новоселицького РС УДМС у Чернівецькій області в рамках протидії нелегальній міграції та внаслідок рейдів спільно з прикордонниками та місцевими правоохоронцями під час операцій «Кордон» та «Мігрант» 2016-го року виявлено 34 нелегальних мігранти, прийнято рішення про примусове повернення із забороною в’їзду в Україну терміном на 3 роки 7 особам.

Детальніше... →

В УДМС України в Черкаській області прийняли заліки на знання положень постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 року №1001

Розмір шрифту

З метою належної організації діяльності територіальних підрозділів міграційної служби по виконанню постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 року №1001 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2014 року №152» в УДМС України в Черкаській області  12 січня 2017 року проведено заняття  з прийому документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та введення інформації до Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами (ЄІАС УМП) на наявному обладнанні.

Детальніше... →

Про роботу телефонної «гарячої» лінії ГУДМС України в Дніпропетровській області

Розмір шрифту

Відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», актів Президента України та Кабінету Міністрів України протягом 2016 року проведено роботу щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

Детальніше... →

У Сумах проведено нараду з питань вдосконалення взаємодії міграційної служби та юстиції

Розмір шрифту

11 січня, за ініціативи керівницва міграційної служби Сумщини, в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Сумській області відбулась робоча нарада з питань вдосконалення співпраці між державними органами в частині обміну інформацією під час надання населенню адміністративних послуг, як підрозділами Управління Державної міграційної служби України в Сумській області, так і відділами державної реєстрації актів цивільного стану ГУЮ області, з урахуванням нововведень у законодавстві, зокрема, постанови КМУ № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України», зі змінами.

Детальніше... →

90-річній тернополянці оформили паспорт у формі ID-картки

Розмір шрифту

До Тернопільського міського відділу міграційної служби звернулась жителька обласного центру із проханням оформити її 90-річній матері новий паспорт замість втраченого. Жінку хвилювало, що старенька не ходить, відтак це завадить отримати новий документ.

Детальніше... →

У ГУ ДМС України в Донецькій області підведено підсумок роботи із зверненнями громадян на «гарячу лінію»

Розмір шрифту

Складна соціально-політична ситуація, яка склалась у Донецькій області у зв’язку з проведенням АТО віддзеркалюється на стані соціального захисту населення. Цей фактор, безумовно, впливає на кількість звернень громадян в бік їх збільшення, що провокує зріст соціального невдоволення громадян та потребує прийняття заходів негайного реагування та попередження виникнення скарг громадян на дії співробітників ГУ ДМС України в Донецькій області шляхом пошуку можливостей надання допомоги у вирішенні складних питань.

Детальніше... →