• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Через негоду в Україні можливі тимчасові затримки із доставлення персоналізованих документів до територіальних підрозділів ДМС.

Житомирська область

У Житомирі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Розмір шрифту

Щороку, 15 лютого, в нашій державі вшановують пам'ять учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня, 28 років тому, останній радянський солдат перетнув кордон з Афганістаном і повернувся на рідну батьківщину.

Детальніше... →

Професійні дії працівників УДМС України в Житомирській області забезпечили виявлення громадянки України, яка з вересня минулого року знаходиться у розшуку

Розмір шрифту

10 лютого цього року до  Черняхівського районного сектору Управління ДМС України в Житомирській області з повідомленням про втрату паспорта громадянина України звернулася гр. К., яка приїхала з Російської Федерації після отримання в Посольстві України посвідчення особи на повернення у зв’язку із втратою паспорта.

Детальніше... →

В обласному Управлінні міграційної служби Житомирщини проведено спільну нараду працівників УДМС та Управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради

Розмір шрифту

В Управлінні Державної міграційної служби України в Житомирській області 9 лютого пройшла спільна нарада працівників міграційної служби та представників Управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради.

Детальніше... →

В УДМС України в Житомирській області відбувся конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

Розмір шрифту

8 лютого цього року в Управлінні ДМС України в Житомирській області проведений конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В»: головних спеціалістів Коростишівського та Черняхівського районних секторів УДМС.

Детальніше... →

При УДМС України в Житомирській області створена нова Громадська рада

Розмір шрифту

На минулому тижні в Управлінні ДМС України в Житомирській області відбулися Установчі збори представників громадських організацій Житомирщини, на яких створена нова Громадська рада при УДМС, так як термін функціонування нинішнього складу даного дорадчо-консультативного органу, відповідно Уставу, завершився в січні цього року.

Детальніше... →

В Управлінні ДМС України в Житомирській області підвели підсумки службової діяльності за минулий 2016 рік

Розмір шрифту

У Житомирі в приміщенні обласного Управління Державної міграційної служби відбулось розширене засідання колегії з керівниками територіальних підрозділів УДМС, на якому були підведені підсумки службової діяльності за минулий 2016 рік.

Детальніше... →

В Коростенському районному відділі УДМС на Житомирщині пройшли навчання працівників територіальних підрозділів регіону

Розмір шрифту

В Коростенському районному відділі Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області провели навчання із працівниками територіальних підрозділів регіону.

Детальніше... →

Працівники УДМС України в Житомирській області отримали нові службові посвідчення

Розмір шрифту

23 січня в Управлінні Державної міграційної служби України в Житомирській області працівникам апарату та територіальних підрозділів УДМС урочисто вручили нові службові посвідчення. Такі посвідчення отримали 96 працівників міграційної служби.

Детальніше... →

Житомиряни відзначили День Соборності України

Розмір шрифту

Як і вся Україна, у неділю 22 січня, житомиряни відзначили День Соборності – 98-ї річниці Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.  

Детальніше... →

В УДМС України в Житомирській області відбулось засідання ініціативної групи з підготовки Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради

Розмір шрифту

В Управлінні ДМС України в Житомирській області відбулось засідання ініціативної групи з підготовки Установчих зборів із формування нового складу Громадської ради, так як термін функціонування нинішнього складу даного дорадчо-консультативного органу, відповідно Уставу, завершується в січні цього року.

Детальніше... →