Розмір шрифту

На виконання рішення Колегії Державної міграційної служби України, уведеного в дію наказом ДМС від 08.12.2016 № 320, в Управлінні ДМС України в Житомирській області провели заняття з працівниками територіальних підрозділів щодо поглибленого вивчення вимог законодавства з питань перебування та проживання іноземців в Україні, а також з питань застосування заходів впливу за адміністративні правопорушення та оформлення матеріалів адміністративного провадження.

 Для ефективного проведення занять у системі професійної підготовки підготовлений наказ УДМС та сформований відповідний графік.

 Навчання проведені у формі лекції-семінару і мали на меті підвищення кваліфікації працівників територіальних підрозділів, які згідно з посадовими обов’язками здійснюють відповідні функції в УДМС в Житомирській області.       

Зокрема із працівниками, розглянуті питання ідентифікації громадян під час оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, організації роботи з протидії нелегальній міграції та окремих напрямків діяльності ПТРБ і ПТПІ, використання засобів ЄІАС УМП під час оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, а також організації взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю у територіальних органах ДМС.

З використанням мультимедійних засобів для присутніх змодельовані відповідні алгоритми дій, розглянуті проблемні питання та їх оперативне вирішення.

Перед працівниками, які прибули на навчання, виступив начальник Управління Олександр Сергійович Радько, який акцентував увагу присутніх на якісному наданні адміністративних послуг працівниками служби, уважному та ввічливому ставленні до громадян, неухильному дотриманні виконавської дисципліни та застеріг від можливих проявів корупційних діянь.

По завершенню навчань працівники територіальних підрозділів склали заліки. Наступні заняття заплановані на 12 січня цього року.

                                                                                   Анатолій Шнайдер

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ

УДМС України в Житомирській області