Розмір шрифту

4 січня, під керівництвом начальника УДМС України в Рівненській області  Л.  Драпчинської, на базі Рівненського МВ Управління відбувся навчальний семінар з подальшим тестуванням працівників обласного апарату та районних (міських) відділівУДМС.

На семінарі розглядалися важливі питання, які стосувалися виготовлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Під час бесіди роз`яснювалися новели постанови № 302 від 25.03.2016 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України" та  введену 29.12.2016 в дію  постанову КМУ за  № 1001 від 16.11.2016 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 (Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення)".

Наприкінці семінару провели тестування  щодо перевірки знань законодавчої бази та дій працівників під час прийняття документів для оформлення, обміну паспорта для виїзду за кордон та у випадку виготовлення/обміну ID-картки.

 

 

Валентина Іванюк
головний спеціаліст із зв`язків з громадськістю та ЗМІ
УДМС України в Рівненській області