• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Новини ДМС України

Проведено семінар для прес-офіцерів обласних управлінь ДМС

Розмір шрифту

20-21 квітня у Києві проведено семінар для прес-офіцерів територіальних органів міграційної служби.

Детальніше... →

Відновили свою роботу найбільші «Паспортні сервіси»

Розмір шрифту

Відновлено функціонування захищених каналів зв’язку у трьох найбільших за кількістю оформлюваних паспортів «Паспортних сервісах» у Києві. 

Детальніше... →

Працівники міграційної служби вивчають європейський досвід в рамках міжнародного проекту

Розмір шрифту

З 02 по 08 квітня 2017 року працівники центрального апарату та територіальних підрозділів ДМС взяли участь у семінарі в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Державної міграційної служби України в управління міграційними процесами», який було організовано Управлінням у справах іноземців Головної Комендатури Прикордонної Варти Республіки Польща. Семінар проходив на базі Підготовчого центру Прикордонної Варти РП в Республіці Польща.

Детальніше... →

Через слідчі дії СБУ у відношенні оператора зв’язку - призупинено оформлення закордонних паспортів у центрах надання адмінпослуг (ЦНАП) та «Паспортних сервісах»

Розмір шрифту

6 квітня внаслідок слідчих дій працівників Служби безпеки України в одного з операторів зв’язку, тимчасово призупинено оформлення і видачу біометричних документів (паспорт для виїзду за кордон та ID-паспорт) у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) та «Паспортних сервісах» на всій території України. Підрозділи міграційної служби наразі працюють у штатному режимі.

Детальніше... →

Державна міграційна служба України запровадила сервіс онлайн перевірки за базами недійсних документів

Розмір шрифту

6 квітня Голова Державної міграційної служби Україні Максим Соколюк презентував новий онлайн-сервіс. Сервіс доступний на сайті міграційної служби за посиланням: nd.dmsu.gov.ua

Детальніше... →

Представники Білоруського МВС ознайомилися із досвідом запровадження ID-паспортів в Україні

Розмір шрифту

28-30 березня в Україні з робочим візитом перебувала делегація Департаменту з громадянства і міграції Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь.

Детальніше... →

Поглиблюємо співпрацю з ОБСЄ

Розмір шрифту

17 березня 2017 року в Києві в приміщенні апарату ДМС відбулася нарада з представниками Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини.

Детальніше... →

Електронна черга у Харкові та Хмельницькому

Розмір шрифту

З 15 березня до електронної черги для оформлення паспорта громадянина України (ID) та закордонного паспорта можна записатися до територіальних підрозділів Харкова та Хмельницького.

Детальніше... →

Привітання Голови ДМС з Міжнародним жіночим днем

Розмір шрифту

Дорогі жінки!

Детальніше... →

Звіт Державної міграційної служби України за 2016 рік

Розмір шрифту

Детальніше... →