• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

Новини ДМС України

З Днем Конституції України!

Розмір шрифту

Основний Закон України – це результат багатовікового прагнення українського народу, волі громадян до власної національної державності. Саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення, і тому ми, як ніхто інший, відповідальні перед майбутнім поколінням за долю нашої держави.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному майбутньому нашої сильної, незалежної та заможної держави. Слава Україні!

 

Голова ДМС Максим Соколюк

Голова ДМС привітав колектив із професійним святом – Днем державної служби

Розмір шрифту

Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк урочисто привітав колектив із професійним святом – Днем державної служби, наголосивши, що 20 грудня 2002 року на 57-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй було прийнято резолюцію, відповідно до якої 23 червня проголошено Днем державної служби ООН, який відзначається щороку.

Детальніше... →

Електронна черга тепер також у Рівному та Полтаві

Розмір шрифту

Продовжується поширення сервісу електронної черги в областях України.

Детальніше... →

20 червня - Всесвітній день біженця

Розмір шрифту

З нагоди Міжнародного дня біженців у Києві на Софіївській площі відкрита фотовиставка, яку Агентство ООН у справах біженців проводить спільно з Благодійною фундацією «Право на захист» та Посольством Канади в Україні.

Детальніше... →

Запущено в тестову експлуатацію нову версію офіційного сайту ДМС

Розмір шрифту

Запущено в тестову експлуатацію нову версію офіційного сайту ДМС, яка наразі доступна доступна за посиланням: https://dmsu.gov.ua/new/.

Детальніше... →

В рамках проекту «Пілотна ініціатива моніторингу реадмісії в Україні і Пакистані» проведено спільний моніторинговий візит до місць тимчасового тримання мігрантів та тимчасового розміщення біженців на Закарпатті

Розмір шрифту

В рамках фінансованого ЄС та імплементованого МОМ проекту «Пілотна ініціатива моніторингу реадмісії в Україні і Пакистані (MONITOR)» 14 червня ц.р. було проведено спільний моніторинговий візит до місць тимчасового тримання мігрантів та тимчасового розміщення біженців на Закарпатті. У заході взяли участь понад 40 представників українських органів державної влади, неурядових організацій та міжнародної спільноти. Зокрема, представники апарату Державної міграційної служби (ДМС) України, представники територіальних відділів ДМС, представники Адміністрації Державної прикордонної служби України (ДПСУ) та регіональних відділень ДПСУ, Міністерства закордонних справ України, представники Вищого адміністративного суду України, Львівського адміністративного апеляційний суду, Закарпатського окружного адміністративного суду, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Закарпатського обласного центру зайнятості, Служби у справах дітей, Посольства Нідерландів в Україні, УВКБ ООН та МОМ.

Детальніше... →

Узгоджено текст Імплементаційного протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб

Розмір шрифту

14 червня 2017 року в приміщенні Державної міграційної служби України відбулися експертні консультації представників Федерального Міністерства внутрішніх справ ФРН та причетних центральних органів виконавчої влади України (зокрема Міністерства внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України та Міністерства закордонних справ України).

Детальніше... →

Розвиток електронних сервісів та поглиблення співпраці з ЦНАП - найвищі пріоритети у роботі ДМС

Розмір шрифту

9 червня проведено розширене засідання колегії ДМС України за участю керівників територіальних органів та структурних підрозділів апарату міграційної служби.

Детальніше... →

Продовжуємо співпрацю з Прикордонною Вартою Республіки Польща

Розмір шрифту

Згідно плану заходів реалізації проект «Зміцнення потенціалу Державної міграційної служби України в управлінні міграційними процесами», що впроваджується Державною міграційною службою України (далі – ДМС) та Прикордонною Вартою Республіки Польща (далі – ПВРП) з 30-31 травня 2017 року в м. Краків, Республіка Польща, відбулася консультативна зустріч української делегації з керівництвом Управління у справах іноземців Головної комендатури Прикордонної Варти Республіки Польща.

Детальніше... →

Протягом травня оформлено майже 340 тисяч закордонних паспортів

Розмір шрифту

У травні поточного року громадяни оформили майже 340 тисяч закордонних та 85 тисяч ID-паспортів. Для порівняння: у квітні 2017 оформлено 216 тис. закордонних паспортів, у травні 2016 року – 192 тисячі.

Детальніше... →