Розмір шрифту
3

Представництва Польщі видаватимуть українцям багаторазову шенгенську візу за квитками на матчі Євро-2012 і страховкою. Окрім того, Польща скасувала оплату 20 євро за оформлення довгострокової польської візи.

Як повідомлено МЗС України, для отримання шенгенської візи у диппредставництві Польщі громадянам України достатньо буде пред'явити квиток на матч і страховку. Саму ж візу оформлятимуть за спрощеною процедурою і вона буде багаторазовою на час проведення чемпіонату.

Крім того, Польща погодилася з українською ініціативою і скасувала оплату 20 євро за оформлення довгострокової польської візи. В минулому році таких віз було видано більше 200 тис, на суму близько 4 млн. євро.

Зазначимо, раніше українцям необхідно було подати у консульство, окрім страховки, анкету, виписку з банку, копію кредитної картки, довідку з місця роботи із зазначенням окладу, копії авіаквитків і підтвердження бронювання готелю. При достовірності всіх документів і в разі позитивного рішення, оформлення візи займало мінімум 4 дні.