• Органи влади
  • Партнери
  • facebook

У регіонах

Ксенія Лук’янець презентувала громадськості Публічний звіт за підсумками роботи у 2016 році

Розмір шрифту

20  квітня в  Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області відбулася презентація начальника Управління Ксенії Лук’янець представникам громадськості та засобам масової  інформації Публічного звіту за підсумками роботи у 2016 році.

Детальніше... →

У Новоселиці примусово повернули на батьківщину трьох “нелегалів”

Розмір шрифту

В рамках оперативно-профілактичних заходів «Мігрант» працівниками Новоселицького РС ДМС спільно з працівниками ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, Новоселицького  МВ УСБУ в Чернівецькій області та ВПС «Мамалига» Чернівецького прикордонного загону проводилися заходи щодо нагляду та контролю за виконання законодавства в міграційній сфері.

Детальніше... →

На Хотинщині пластиковий паспорт отримала 93-річна бабуся

Розмір шрифту

Паспортний документ у вигляді ID-картки працівники Хотинського РС УДМС у Чернівецькій області вручили найстаршій жительці села Колінківці Хотинського району Єфросинії Козуб у зв’язку з втратою попереднього паспорта громадянина України  у вигляді книжечки зразка 1994 року.

Детальніше... →

На Заставнівщині виявили “нелегала” з Киргизстану

Розмір шрифту

Працівники Заставнівського районного сектору Управління ДМС у Чернівецькій області спільно з працівниками Заставнівського ВП Кіцманського ВП ГУНП в Чернівецькій області та МРВ СБУ в ході проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» виявили громадянина Киргизстану, який не мав документів на право проживання в Україні. На вищевказаного громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1ст.203 КупАП (“Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України”) та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення.

 

Прес-служба Управління

ДМС у Чернівецькій області

В Запоріжжі начальник Управління дав інтерв’ю місцевому телеканалу

Розмір шрифту

До Управління міграційної служби Запорізької області завітали журналісти місцевого телеканалу «Запоріжжя».

Детальніше... →

В Одесі на регіональних телеканалах обговорили введення безвізового режиму

Розмір шрифту

Напередодні Великодневих свят гостем вечірніх новин Одеських регіональних телеканалів «ГРАД», «РЕПОРТЕР», «7 – КАНАЛ» став начальник Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області  Погребняк Олена Геннадіївна.

Детальніше... →

До уваги громадян!

Розмір шрифту

Територіальні підрозділи УДМС України в Полтавській області не працюють 18 квітня 2017 року, з 19 квітня працюватимуть у звичайному режимі відповідно до КЗпП України.

УДМС України в Київській області було проведено навчальний семінар за напрямком протидії нелегальній міграції

Розмір шрифту

У місті Бориспіль Київської області було проведено навчальний семінар на тему: «Організація службової діяльності на напрямі протидії нелегальній міграції».

Детальніше... →

Графік роботи УДМС України в Чернігівській області на Великодні свята

Розмір шрифту

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16.11.2016 рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Детальніше... →

За I квартал 2017 року УДМС Хмельниччини поповнило місцеві бюджети майже на 12 млн. гривень

Розмір шрифту

Станом на 1 квітня саме така сума була зарахована до місцевих бюджетів за адміністративну послугу по оформленні та виготовленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон,  яка надається міграційною службою та залишається найбільш поширеною послугою серед населення.

Детальніше... →