Розмір шрифту

В рамках проведення загальнодержавних оперативно профілактичних заходів, на території Новоселицького району РС ДМС спільно з Новоселицьким ВП Сторожинецького ВПГУНП в Чернівецькій області, Новоселицьким  МВ УСБУ в Чернівецькій області та ВПС «Мамалига» Чернівецького прикордонного загону системно проводяться спільні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері.

Особлива увага приділяється перевірці місця первинної появи нелегальних мігрантів (авто та залізничних станцій), готелів, гуртожитків та приватних адрес, відпрацюванню речових та продовольчих ринків, торгівельних майданчиків тощо, в т.ч. виставлення спільних контрольних постів.

За результатами таких дій в Новоселицькому районі за 5 місяців було виявлено 8 нелегальних мігрантів, щодо яких прийнято рішення про примусове повернення з України – громадян Молдови, Італії, Румунії та Туреччини.

Складено 18 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 203 КУпАП («Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України»), 8 протоколів щодо громадян України за статтею 205 «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства»,  1 громадянку України притягнуто за статтею 206 КУпАП «Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг». 

 

Прес-служба УДМС у

Чернівецькій області