Розмір шрифту
Адреса:
01021, м. Київ. вул. Кловський узвіз, 14-а

Тел./Факс: +38 (044) 581-53-82
E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт: http://pasport.org.ua
 
Генеральний директор: Швачко Володимир Анатолійович
Заступник генерального директора: Маховиков Віктор Володимирович

 

Державне підприємство «Документ» створене у 2003 році.

З червня 2011 року воно перебуває у сфері управління ДМС України.

Основною метою діяльності підприємства є впровадження нових сервісів і стандартів надання послуг міграційно-паспортного характеру, залучення коштів на створення сучасних умво обслуговування громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що потребують допомоги під час вирішення питань, пов'язаних із реалізацією їхніх прав у міграційній сфері.

З метою раелізації статутних завдань підприємством створено мережу центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс», яка на теперішній час налічує 21 центр у 19 найбільших містах України.

Основними перевагами «Паспортних сервісів» є їх продумане розташування, оптимальна побудлова бізнес-процесів (внутрішня логістика), усунення корупційних ризиків шляхом функціонального розподілення на фронт- і бек-офіси, високі стандарти обслуговування і забезпечення можливості отримання на місці додаткових послуг (проставлення апостиля, отримання послуг офіційного перекладу, страхових продуктів тощо).

Достатня кількість кваліфікованих фахівців, які здійснюють безпосередній прийом громадян, та їх оптимальний розподіл по всіх етапах обслуговування клієнтів дозволила в декілька разів підвищити ефективність роботи центрів, збільшити їх пропускну спроможність, впровадити максимально зручний для відвідувачів графік роботи.

Все це дозволяє максимально скоротити час прийому громадян, створити сервіс справжнього європейського рівня.

«Паспортний сервіс» є офіційно зареєстрованим знаком для товарів, робіт і послуг (торговою маркою) державного підприємства «Документ».

Як державне комерційне підприємство ДП «Документ» функціонує на принципах самоокупності і не отримує жодного додаткового фінансування з державного або місцевих бюджетів.

Кошти, отримані підприємством в результаті здійснення фінансово-господарської діяльності, використовуються в межах затвердженого ДМС України фінансового плану і витрачаються на розвиток міграційної справи в Україні, розширення сфери застосування сучасних інформаційних, у тому числі - біометричних технологій під час оформлення та видачі документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство.