Розмір шрифту

Адреса:
вул. Лісна, 5 с. Розсудів, Ріпкинський район, Чернігівська область, 15044

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 (04641) 4-32-82

Директор: Солуян Євген Петрович

Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства,  які незаконно перебувають в Україні ДМС України (далі – Чернігівський ПТПІ) здійснює свою діяльність відповідно до законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року № 1110 «Про затвердження Типового положення про пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні», наказу МВС України від 29.02.2016 № 141 «Про затвердження Інструкції про порядок утримання іноземців та осіб без громадянства в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні» та Положення про Чернігівський ПТПІ затвердженого наказом ДМС України від 13.03.2017 № 68.

Відповідно до Положення Чернігівський ПТПІ є державною установою, що призначена для тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства:

стосовно яких судом прийнято рішення про примусове видворення за межі України;

стосовно яких судом прийнято рішення про затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення за межі України, у тому числі прийнятих відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію;

затриманих ДМС, її територіальними органами та підрозділами на строки та в порядку, передбачені законодавством;

затриманих за рішенням суду до завершення розгляду заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні.

Пункт розташований в с. Розсудів, Ріпкинського району, Чернігівської області на відстані 50 км від обласного центру – м. Чернігова та 45 км від районного центру смт Ріпки. Уведений в дію 18 липня 2008 року та розрахований на утримання одночасно 208 осіб.

Основними завданнями ПТПІ є:

  • забезпечення тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства, розміщених відповідно до законодавства;
  • створення належних умов для проживання іноземців та осіб без громадянства, забезпечення їх індивідуальними спальними місцями, постільною білизною, триразовим харчуванням, матеріально-побутовим та медичним обслуговуванням тощо;
  • сприяння територіальним органам ДМС та органам охорони державного кордону у виконанні покладених на них завдань, пов’язаних з примусовим видворенням іноземців та осіб без громадянства за межі України;
  • сприяння іноземцям та особам без громадянства в установленні контактів з родичами, земляками, міжнародними та громадськими організаціями.

.

План закупівель на 2015 рік 1

План закупівель на 2015 рік 2

Зміни до плану 1

Зміни до плану 2

Зміни до плану 3

Зміни до плану 4

Оголошення про проведення відкритих торгів

Документація конкурсних торгів на закупівлю