Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Державна міграційна служба України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошує про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

 Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

 Конкурс проводиться серед державних службовців ДМС в номінаціях:

  • «Кращий керівник» (беруть участь державні службовці категорії «Б», які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них
    на керівних посадах не менш як один рік);
  • «Кращий спеціаліст» (беруть участь державні службовці категорії «В», які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

 У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

 Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають Організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу:

  • заяву про участь у Конкурсі;
  • копію особової картки державного службовця;
  • подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації;
  • інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152, та в Методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21.02.2018 № 49.

 За довідками щодо участі у першому турі Конкурсу звертатися до секретаря Організаційного комітету Державної міграційної служби України з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» за телефоном (044) 486-05-75.

 

Хід проведення щорічного конкурсу у 2018 році

Оголошення про закінчення строку прийому документів

Результати проведення першого туру конкурсу

Результати проведення другого туру конкурсу