Конкурс на зайняття вакантних посад в територіальних органах ДМС України (наказ від 21.08.2018 №125)

Загальна інформація

Умови проведення конкурсу

Кінцевий термін прийняття документів: 13.09.2018

Контактний телефон з питань проведення конкурсу: +38 (044) 486-07-02

Документи, які подаються для участі у конкурсі:

Вакантні посади та вимоги до кандидатів

N Посада Категорія Найменування структурного підрозділу Вимоги до кандидатів
1 Заступник начальника Управління - начальник відділу у справах іноземців та осіб без громадянства Б Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області згідно умов проведення конкурсу
2 Начальник Козятинського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області згідно умов проведення конкурсу
3 Завідувач Літинського районного сектору Б Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області згідно умов проведення конкурсу
4 Завідувач Погребищенськогорайонного сектору Б Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області згідно умов проведення конкурсу
5 Завідувач Тростянецького районного сектору Б Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області згідно умов проведення конкурсу
6 Начальник Апостолівського районного відділу Б Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області згідно умов проведення конкурсу
7 Начальник Дніпровського районного відділу у місті Кам'янському Б Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області згідно умов проведення конкурсу
8 Завідувач Межівського районного сектору Б Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області згідно умов проведення конкурсу
9 Заступник начальника Довгинцівського районного відділу у місті Кривому Розі Б Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області згідно умов проведення конкурсу
10 Заступник начальника Павлоградського районного відділу Б Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області згідно умов проведення конкурсу
11 Заступник начальника Чечелівського районного відділу у місті Дніпрі Б Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області згідно умов проведення конкурсу
12 Заступник начальника Покровського районного відділ у місті Кривому Розі Б Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області згідно умов проведення конкурсу
13 Завідувач Авдіївського міського сектору Б Головне управління Державної міграційної служби України в Донецькій області згідно умов проведення конкурсу
14 Заступник начальника Покровського міського відділу Б Головне управління Державної міграційної служби України в Донецькій області згідно умов проведення конкурсу
15 Завідувач Гуляйпільського районного сектору Б Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області згідно умов проведення конкурсу
16 Заступник начальника Косівського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області згідно умов проведення конкурсу
17 Заступник начальника Рогатинського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області згідно умов проведення конкурсу
18 Заступник начальника Рожнятівського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області згідно умов проведення конкурсу
19 Заступник начальника Тлумацького районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області згідно умов проведення конкурсу
20 Заступник начальника Лисичанського міського відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Луганській області згідно умов проведення конкурсу
21 Начальник Троїцького районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Луганській області згідно умов проведення конкурсу
22 Начальник Подільського районного відділу Б Головне управління Державної міграційної служби України в Одеській області згідно умов проведення конкурсу
23 Начальник Саратського районного відділу Б Головне управління Державної міграційної служби України в Одеській області згідно умов проведення конкурсу
24 Завідувач Глобинського районного сектору Б Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області згідно умов проведення конкурсу
25 Заступник начальника Миргородський міськрайонного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області згідно умов проведення конкурсу
26 Заступник начальника Полтавського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області згідно умов проведення конкурсу
27 Начальник Чортківського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області згідно умов проведення конкурсу
28 Завідувач Близнюківського районного сектору Б Головне управління Державної міграційної служби України в Харківський області згідно умов проведення конкурсу
29 Завідувач Нововодолазького районного сектору Б Головне управління Державної міграційної служби України в Харківський області згідно умов проведення конкурсу
30 Начальник Каховського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області згідно умов проведення конкурсу
31 Заступник начальника Кам'янець-Подільського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області згідно умов проведення конкурсу
32 Завідувач Новоушицького районного сектору Б Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області згідно умов проведення конкурсу
33 Заступник начальника Славутського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області згідно умов проведення конкурсу
34 Заступник начальника Старокостянтинівського  районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області згідно умов проведення конкурсу
35 Заступник начальника Шепетівського районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області згідно умов проведення конкурсу
36 Завідувач Полонського районного сектору Б Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області згідно умов проведення конкурсу
37 Начальник Сторожинецького районного відділу Б Управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області згідно умов проведення конкурсу
38 Завідувач Носівського районного сектору Б Управління Державної міграційної служби України у Чернігівській області згідно умов проведення конкурсу
39 Завідувач Талалаївського районного сектору Б Управління Державної міграційної служби України у Чернігівській області згідно умов проведення конкурсу

Результати конкурсу

Результати конкурсу буде оприлюднено після його проведення.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016
№ 246, Державна міграційна служба України оприлюднює інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, проведеного відповідно до наказу ДМС від 21.08.2018 № 125 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в територіальних органах ДМС»:

 

Посада

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Результати (загальна сума балів)

Примітки

заступник начальника Управління – начальник відділу у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Хмельницькій області

Майдан Володимир Борисович

7,1

переможець конкурсу

Мартьянова Руслана Анатоліївна

6,8

другий за результатами конкурсу кандидат

начальник Козятинського районного відділу УДМС у Вінницькій області

Брянський Сергій Павлович

7,1

переможець конкурсу

начальник Дніпровського районного відділу у місті Кам’янському ГУДМС у Дніпропетровській області

Антощак Вікторія Олександрівна

6,9

переможець конкурсу

заступник начальника Довгинцівського районного відділу у м. Кривому Розі ГУДМС у Дніпропетровській області

 

Маркоза Наталя Олександрівна

8,4

переможець конкурсу

заступник начальника Павлоградського районного відділу ГУДМС у Дніпропетровській області

Шевченко Олена Вікторівна

5,9

переможець конкурсу

заступник начальника Покровського районного відділу у м. Кривому Розі ГУДМС у Дніпропетровській області

Єлізарова Катерина Іванівна

9,0

переможець конкурсу

заступник начальника Косівського районного відділу УДМС в Івано-Франківській області

Лаврук

Андрій Андрійович

7,5

переможець конкурсу

заступник начальника Лисичанського міського відділу УДМС у Луганській області

Панчищенко Юлія Германівна

5,9

переможець конкурсу

начальник Подільського районного відділу ГУДМС в Одеській області

Котик

Валерій Анатолійович

7,6

переможець конкурсу

завідувач Глобинського районного сектору УДМС у Полтавській області

Полянко Марина Григорівна

9,0

переможець конкурсу

заступник начальника Миргородського міськрайонного відділу УДМС у  Полтавській області

Козачко

Інна

Віталіївна

8,2

переможець конкурсу

заступник начальника Полтавського районного відділу УДМС у Полтавській області

Вощинська Олена Василівна

7,5

переможець конкурсу

начальник Чортківського районного відділу УДМС у Тернопільській області

Долинчук Ростислав Степанович

6,1

переможець конкурсу

завідувач Близнюківського районного сектору ГУДМС у Харківській області

Ухань Валентина Борисівна

8,6

переможець конкурсу

завідувач Нововодолазького районного сектору ГУДМС у Харківській області

Морозова Світлана Миколаївна

4,7

переможець конкурсу

начальник Каховського районного відділу УДМС у Херсонській області

Курята

Дар’я Миколаївна

8,1

переможець конкурсу

Каліта

Інна

Іванівна

5,7

другий за результатами конкурсу кандидат

заступник начальника Славутського районного відділу УДМС у Хмельницькій області

Данильчук Альона Петрівна

6,9

переможець конкурсу

заступник начальника Шепетівського районного відділу УДМС у Хмельницькій області

Шевчук

Олена Володимирівна

8,5

переможець конкурсу

начальник Сторожинецького районного відділу УДМС у Чернівецькій області

Сокирчук Марина Анатоліївна

5,4

переможець конкурсу

завідувач Талалаївського районного сектору УДМС у Чернігівській області

Михайлюк Віктор Володимирович

7,6

переможець конкурсу

 

Конкурсною комісією не визначено переможців конкурсу на зайняття вакантних посад завідувача Літинського районного сектору УДМС у Вінницькій області, начальника Апостолівського районного відділу ГУДМС у Дніпропетровській області, завідувача Межівського районного сектору ГУДМС у Дніпропетровській області, заступника начальника Чечелівського районного відділу у м. Дніпрі ГУДМС у Дніпропетровській області, завідувача Гуляйпільського районного сектору УДМС у Запорізькій області, заступника начальника Рогатинського районного відділу УДМС в Івано-Франківській області, начальника Саратського районного відділу ГУДМС в Одеській області.

На вакантні посади завідувача Погребищенського районного сектору УДМС у Вінницькій області, завідувача Тростянецького районного сектору УДМС у Вінницькій області, завідувача Авдіївського міського сектору ГУДМС у Донецькій області, заступника начальника Покровського міського відділу ГУДМС у Донецькій області, заступника начальника Рожнятівського районного відділу УДМС в Івано-Франківській області, заступника начальника Тлумацького районного відділу УДМС в Івано-Франківській області, начальника Троїцького районного відділу УДМС у Луганській області, заступника начальника Кам’янець-Подільського районного відділу УДМС у Хмельницькій області, завідувача Новоушицького районного сектору УДМС у Хмельницькій області, заступника начальника Старокостянтинівського районного відділу УДМС у Хмельницькій області, завідувача Полонського районного сектору УДМС у Хмельницькій області, завідувача Носівського районного сектору УДМС у Чернігівській області жодної заяви подано не було.