Оголошення конкурсу (УДМС України в Житомирській області, наказ від 03.06.2021 №26)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Житомирській області, наказ від 03.06.2021 №26)

Наказом УДМС України в Житомирській області від 03.06.2021 № 26 оголошено конкурс на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В»:

  • Завідувача ресурсно-господарського сектору Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області;
  • Головного спеціаліста відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області (тимчасово на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
  • Головного спеціаліста Коростишівського районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області (тимчасово на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
  • Головного спеціаліста Попільнянського районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області.

 

Інформація подається через Єдиний портал вакансій державної служби. Кінцевий термін подачі інформації до 15 год. 45 хв. 11 червня 2021 року.

На сторінці https://career.gov.ua/  розміщено оголошення про конкурс.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію – Міляр Людмила Францівна, тел. (0412) 40-75-17, ел.адреса: zt@dmsu.gov.ua.

Управління ДМС у Житомирській області