Оголошення конкурсу (ГУ ДМС України в Закарпатській області, наказ від 18.06.2021 № 175-к)

Оголошення конкурсу (ГУ ДМС України в Закарпатській області, наказ від 18.06.2021 № 175-к)

Відповідно до наказу ГУ ДМС України в Закарпатській області «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад» від 18.06.2021 № 175-к у Головному управлінні  Державної міграційної служби України в Закарпатській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад категорії «В»:

  1. головний спеціаліст (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку основного працівника) Мукачівського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області  (1 посада);
  2. провідний спеціаліст (на період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника) Мукачівського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області  (1 посада).

Документи приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на Єдиному порталі вакансій державної служби.

На  сторінці розміщено умови проведення конкурсу.

Прізвище,  ім’я  та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти  особи,  яка  надає  додаткову  інформацію  з питань проведення  конкурсу  –  Вовканич Олеся Геннадіївна,  тел. (0312) 64 – 10 – 11, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 12 «А», каб.16, електронна адреса: uz_hr@dmsu.gov.ua

Головне управління ДМС у Закарпатській області