Оголошення конкурсу (УДМС України в Черкаській області, наказ від 25.06.2021 №77-к)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Черкаській області, наказ від 25.06.2021 №77-к)

Наказом УДМС у Черкаській області від 25.06.2021 року № 77-к оголошено конкурс на зайняття посад державної служби в УДМС у Черкаській області:

  • завідувача сектору стандартів роботи та контролю якості (категорія «Б»);
  • головного спеціаліста Смілянського районного відділу (на період заміщення тимчасово відсутнього державного службовця, який перебуває у соціальній відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня фактичного виходу на роботу, категорія «В»);
  • головного спеціаліста Звенигородського районного відділу (на період заміщення тимчасово відсутнього державного службовця, який перебуває у соціальній відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня фактичного виходу на роботу, категорія «В»);
  • провідного спеціаліста Придніпровського районного відділу у місті Черкаси (категорія «В»);
  • провідного спеціаліста Драбівського районного сектору (категорія «В»).

Інформація, яка необхідна для участі в конкурсі, подається через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС до 15 год. 45 хв. 02 липня 2021 року. Інформація про оголошення конкурсу та умови розміщені на Порталі вакансій (https://career.gov.ua)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Озеран Наталія Володимирівна, Гонор Яніна Леонідівна, тел. (0472) 33-06-96, ел.адреса: ck_person@dmsu.gov.ua, б-р Шевченка, 117, к. 402, м. Черкаси.

Управління ДМС у Черкаській області