Оголошення конкурсу (УДМС у Луганській області, наказ від 19.11.2021 №113/аг)

Оголошення конкурсу (УДМС у Луганській області, наказ від 19.11.2021 №113/аг)

Відповідно до наказу УДМС у Луганській області від 19.11.2021 №113/аг «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в УДМС у Луганській області» категорії «В», а саме:

  1. головного спеціаліста сектору інформаційних технологій УДМС у Луганській області (тимчасово, на період відпустки основного працівника Гуріної В. по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку);
  2. головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції УДМС в Луганській області;
  3. головного спеціаліста із зв’язків з громадскістю та ЗМІ УДМС у Луганській області;
  4. головного спеціаліста сектору документального забезпечення та архівної роботи УДМС у Луганській області (тимчасово, на період відпустки основного працівника Ткач Д. по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку);
  5. головного спеціаліста Кремінського відділу УДМС у Луганській області (тимчасово, на період відпустки основного працівника Побірєй Я. по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку)
  6. провідного спеціаліста Рубіжанського відділу УДМС у Луганській області (тимчасово, на період відпустки основного працівника Трясорук К. по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку).

Інформація для участі в конкурсному відборі приймаються в електронному вигляді до 16.00 год. 26.11.2021 через сайт Нацдержслужби (https://carrer.gov.ua)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Шейка Світлана Леонідівна, тел. (06452) 4-11-36, lg_hr@dmsu.gov.ua (з поміткою у темі «конкурс на посади державної служби УДМС»).

Управління ДМС у Луганській області