Результати конкурсу (ЦМУ ДМС в м.Києві та Київській області, наказ від 05.03.2019 № 40)

Результати конкурсу (ЦМУ ДМС в м.Києві та Київській області, наказ від 05.03.2019 № 40)

Відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року № 889 – VIII «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області надсилає інформацію про результати конкурсу.

В ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області з 26 березня по 02 квітня 2019 року було проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б»:

Порядковий номер посади згідно сайту Нацдержслужби Посада Прізвище, ім’я, по батькові кандидата Загальна кількість балів Примітка
127036

Заступник начальника відділу ресурсно-господарського забезпечення 

Зозуля Юрій Олександрович

5,3 переможець конкурсу
127049

Завідувач сектору оформлення документів Васильківського районного відділу 

Кондратюк Ірина
Олександрівна
4,8 переможець конкурсу
127062

Завідувач сектору оформлення документів Фастівського районного відділу 

Товста Олена Станіславівна 4,4 переможець конкурсу

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В»:

Порядковий номер посади згідно сайту Нацдержслужби Посада Прізвище, ім’я, по батькові кандидата Загальна кількість балів Примітка
127037

Головний спеціаліст відділу ресурсно-господарського забезпечення

Котляр Юлія Володимирівна

 3,4 переможець конкурсу
127040

Головний спеціаліст сектору оформлення документів №2 Печерського районного відділу 

Оборевич Мартіна Ігорівна 3,4 переможець конкурсу 
127042

Головний спеціаліст сектору документального забезпечення та архівної роботи Подільського районного відділу 

Сук Алевтина Валентинівна 3,8 переможець конкурсу
127044

Головний спеціаліст сектору оформлення документів Святошинського районного відділу 

Губка Леся Миколаївна 3,3 переможець конкурсу
127045 Головний спеціаліст Солом’янського районного відділу  Шевчук Марія Олегівна 2,3 переможець конкурсу
127046 Головний спеціаліст сектору оформлення документів №1 Солом’янського районного відділу  Єрмакова Анна Іванівна 3,3 переможець конкурсу
127052 Головний спеціаліст Кагарлицького районного відділу  Киричок Юлія Юріївна 2,3 переможець конкурсу
127054 Головний спеціаліст сектору оформлення документів №2 Києво-Святошинського районного відділу  Савостьян Аліна Миколаївна 3,6 переможець конкурсу
Сьомушкіна Олена
Миколаївна
2 другий за результатами конкурсу кандидат
127056 Головний спеціаліст Миронівського районного відділу  Салата Марина Іванівна 3,3 переможець конкурсу
127057 Головний спеціаліст Миронівського районного відділу  Юдін Сергій Михайлович 3,3 переможець конкурсу
127058 Головний спеціаліст сектору оформлення документів Обухівського районного відділу Пасічник Уляна Михайлівна 3,6 переможець конкурсу
Дроздов Дмитро
Олександрович
3,2 другий за результатами конкурсу кандидат
127059 Головний спеціаліст Рокитнянського районного відділу  Марченко Олександр
Юрійович
3,3 переможець конкурсу
127060 Головний спеціаліст Сквирського районного відділу  Івасюк Галина Юріївна 3,4 переможець конкурсу

Кандидати на посаду головного спеціаліста сектору оформлення документів № 2 Оболонського районного відділу (декретна) (порядковий номер - 127039) та завідувача сектору громадянства Святошинського районного відділу (декретна) (порядковий номер - 127043) для проходження ситуаційних завдань та проходження співбесіди не з’явилися, вважаються такими, що не пройшли конкурсний відбір та не були включеними до загального рейтингу. Кандидати на посаду головного спеціаліста сектору оформлення документів № 2 Подільського районного відділу (порядковий номер - 127041) та провідного спеціаліста Києво-Святошинського районного відділу (декретна) (порядковий номер - 127053) за результатами тестування набрали 0 балів, вважаються такими, що не пройшли тестування та не були допущені до наступного етапу конкурсу.

На посади провідного спеціаліста сектору оформлення документів Голосіївського районного відділу (порядковий номер - 127038), головного спеціаліста Бородянського районного відділу (порядковий номер - 127047), головного спеціаліста Васильківського районного відділу (порядковий номер - 127048), головного спеціаліста Згурівського районного відділу (порядковий номер - 127050), головного спеціаліста Ірпінського міського відділу (порядковий номер - 127051), головного спеціаліста Макарівського районного відділу (порядковий номер - 127055), головного спеціаліста Славутицького міського відділу (порядковий номер - 127061) жодної заяви подано не було.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області