Оголошення конкурсу (УДМС України в Хмельницькій області, наказ від 26.08.2020 №97)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Хмельницькій області, наказ від 26.08.2020 №97)

Відповідно до наказу УДМС України в Хмельницькій області «Про необхідність призначення на вакантні посади державної служби в УДМС України в Хмельницькій області на період дії карантину» від 26.08.2020 № 97 в Управлінні Державної міграційної служби України в Хмельницькій області оголошено добір на зайняття 3 вакантних посад державної служби «В»:

  • головний спеціаліст Кам’янець-Подільського районного відділу (строково по контракту про проходження державної служби на період дії карантину або до фактичного виходу основного працівника, який перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
  • провідний спеціаліст сектору оформлення документів № 2 Кам’янець-Подільського районного відділу (строково по контракту про проходження державної служби на період дії карантину);
  • головний спеціаліст Білогірського районного сектору (строково по контракту про проходження державної служби на період дії карантину або до фактичного виходу основного працівника, який перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Документи приймаються з 27 по 29 серпня 2020 року включно, детальні умови проведення добору доступні за посиланням: https://career.gov.ua/ (послідовність відкриття: «Державний орган влади» – у випадаючому списку обрати «Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області» – «Знайти вакансії»).

Контакти осіб, які надають додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Радіонова Яніна Анатоліївна, Шевцова Ольга Борисівна, Палаш Богдана Василівна,  тел. (0382) 638-035; електронна адреса: km_hr@dmsu.gov.ua; адреса: м. Хмельницький,  вул. Миколи Мазура, 4.

Управління ДМС у Хмельницькій області