Оголошення конкурсу (УДМС у Миколаївській області, наказ від 25.09.2020)

Оголошення конкурсу (УДМС у Миколаївській області, наказ від 25.09.2020)

В Управлінні Державної міграційної служби України в Миколаївській області оголошено добір на період карантину, шляхом укладання контракту на вакантну посаду державної служби категорії «В»:

  • головного спеціаліста з ресурсно - господарського забезпечення Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області (строкова посада).

Документи приймаються протягом 3-х календарних днів з дня розміщення оголошення на Єдиному порталі вакансій державної  служби Національного агентства України з питань державної служби.

Дата оголошення вакансії - 25.09.2020 року, кінцевий термін подачі документів - 28.09.2020

Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням https://career.gov.ua/site/vacantions-search та на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за посиланням https://dmsu.gov.ua/diyalnist/upravlinnya-personalom/vacansion-terorgan.html 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Самойлова Олеся В’ячеславівна, тел: (0512) 49-84-17, ел. адреса: mk@dmsu.gov.ua.

Управління ДМС у Миколаївській області