Оголошення добору на період дії карантину (УДМС України в Чернівецькій області, наказ від 28.09.2020…

Оголошення добору на період дії карантину (УДМС України в Чернівецькій області, наказ від 28.09.2020 року № 68-К)

Відповідно до наказу УДМС України у Чернівецькій області «Про оголошення добору на період дії карантину на зайняття вакантних посад державної служби в УДМС у Чернівецькій області» від 28.09.2020 року № 68-К в Управлінні ДМС України в Чернівецькій області 28 вересня 2020 року оголошено добір на вакантні посади державної служби категорії «В»:

  • Головного спеціаліста відділу бухгалтерської служби, фінансування та звітності УДМС України в Чернівецькій області, на період відсутності основного працівника у зв’язку із перебуванням у соціальній відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-ьох річного віку;
  • Головного спеціаліста Герцаївського районного сектору УДМС у Чернівецькій області.

Умови проведення добору на вищезазначені посади розміщені на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

Документи приймаються протягом 3-ьох календарних днів з дня розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби до 18 год. 00 хв. 01 жовтня 2020 року.

Додаткову інформацію з питань проведення добору можна отримати у адміністратора конкурсу – САВКИ Ганни Віталіївни, головного спеціаліста сектору управління персоналом, за тел. (0372) 59-17-02 або за електронною адресою cv_pers@dmsu.gov.ua.

Управління ДМС у Чернівецькій області