Оголошення конкурсу (УДМС України в Миколаївській області, наказ від 06.09.2020 №81)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Миколаївській області, наказ від 06.09.2020 №81)

В Управлінні Державної міграційної служби України в Миколаївській області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» на період карантину, шляхом укладення контракту:

  • провідного спеціаліста відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області (строкова посада).

Документи приймаються протягом 7-ти календарних днів з дня розміщення оголошення на Єдиному порталі вакансій державної  служби Національного агентства України з питань державної служби з 06.11.2020 року по 12.11.2020 року.

Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням https://career.gov.ua/site/vacantions-search (провідний спеціаліст відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області (строкова посада).

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Самойлова Олеся В’ячеславівна, тел: (0512) 49-84-17, ел. адреса: mk@dmsu.gov.ua.

Управління ДМС у Миколаївській області