Оголошення добору (УДМС в Луганській області, наказ від 17.11.2020 №86/аг)

Оголошення добору (УДМС в Луганській області, наказ від 17.11.2020 №86/аг)

Відповідно до наказу УДМС України в Луганській області від 17.11.2020 №86/аг «Про оголошення добору на зайняття вакантних посад державної служби на період дії карантину» оголошено проведення добору на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» в Управлінні Державної міграційної служби України в Луганській області на період дії карантину, а саме:

  • завідувач сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства відділу у справах іноземців та осіб без громадянства;

Документи приймаються протягом 3-х календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному порталі вакансій державної служби career.gov.ua.

Умови проведення конкурсу розміщені на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС за посиланням: https://career.gov.ua/site/vacantions-search.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Шейка Світлана Леонідівна, тел. (06452) 2-24-73, lg_hr@dmsu.gov.ua (з поміткою у темі «конкурс на добір посади державної служби УДМСУ»).

Управління ДМС у Луганській області