Оголошення добору на вакантні посади (УДМС України в Хмельницькій області, наказ від 16.11.2020…

Оголошення добору на вакантні посади (УДМС України в Хмельницькій області, наказ від 16.11.2020 № 126)

Відповідно до наказу УДМС України в Хмельницькій області «Про оголошення добору на вакантні посади державної служби в УДМС України в Хмельницькій області на період дії карантину» від 16.11.2020 № 126 в Управлінні Державної міграційної служби України в Хмельницькій області оголошено добір на зайняття 2 вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В»:

  • завідувач сектору юридичного забезпечення (строково по контракту про проходження державної служби на період дії карантину);
  • головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення (строково по контракту про проходження державної служби на період дії карантину або до фактичного виходу з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Документи приймаються з 18 по 20 листопада 2020 року включно, детальні умови проведення добору доступні за посиланням: https://career.gov.ua/ (послідовність відкриття: «Державний орган влади» – у випадаючому списку обрати «Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області» – «Знайти вакансії»).

Контакти осіб, які надають додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Радіонова Яніна Анатоліївна, Шевцова Ольга Борисівна, Палаш Богдана Василівна, тел. (038) 263-80-35; електронна адреса: km_hr@dmsu.gov.ua; адреса: м. Хмельницький,
вул. Миколи Мазура, 4.

Управління ДМС у Хмельницькій області