Оголошення добору (ГУДМС України в Львівській області, наказ від 01.12.2020 № 201)

Оголошення добору (ГУДМС України в Львівській області, наказ від 01.12.2020 № 201)

ІОгонформацію про оголошення добору в Головному управлінні Державної міграційної служби України у Львівській області, відповідно до наказу ГУДМС України у Львівській області від 01 грудня 2020 року № 201 «Про оголошення добору на зайняття вакантної посади державної служби» на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» та «Б» шляхом укладення контракту на період дії карантину:

 -   головного спеціаліста сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства Управління з питань імміграції, тимчасового перебування та протидії нелегальній міграції;

- заступника начальника відділу «Центр оформлення документів №3» Львівського міського Управління;

Інформації для участі у доборі приймаються протягом 3 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення про добір на Єдиному порталі вакансій державної служби.

Прізвище,  ім’я  та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти  особи,  яка  надає  додаткову  інформацію  з питань проведення  добору  –  Чоронописька Марта Олександрівна, тел.  (032)  261-21-05,  м.  Львів, вул. Січових Стрільців,11; ел. адреса: lv_sp@dmsu.gov.ua.

Головне управління ДМС у Львівській області