Оголошення добору (ГУДМС України у Львівській області, наказ від 30.12.2020 №218)

Оголошення добору (ГУДМС України у Львівській області, наказ від 30.12.2020 №218)

Відповідно до наказу ГУДМС України у Львівській області «Про оголошення добору на зайняття вакантних посади державної служби» від 30.12.2020 №218  в Головному управлінні  Державної міграційної служби України у Львівській області оголошено добір на вакантні посади державної служби категорії «В»:

  • ВУПДМСЛО25 – провідного спеціаліста відділу міграційного контролю та адміністративного провадження Управління з питань імміграції, тимчасового перебування та протидії нелегальній міграції, шляхом укладення контракту на період дії карантину та на час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника;
  • ВУПДМСЛО26 - провідного спеціаліста відділу з питань імміграції Управління з питань імміграції, тимчасового перебування та протидії нелегальній міграції шляхом укладення контракту на період дії карантину та на час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника.

Документи приймаються протягом 6 календарних днів з дня розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби. Кінцевий термін подачі інформації до 17:00 05.01.2021 року.

На сторінці  https://career.gov.ua/ розміщено оголошення про добір.

Прізвище,  ім’я  та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти  особи,  яка  надає  додаткову  інформацію  з питань проведення  добору  –  Чорнописька Марта Олександрівна,  тел. (032) 261 - 21 - 05, м. Львів,      вул. Січових Стрільців,11  lv_sp@dmsu.gov.ua

Головне управління ДМС у Львівській області