Оголошення добору (УДМС України у Волинській області, наказ від 19.01.2021 №25-к)

Оголошення добору (УДМС України у Волинській області, наказ від 19.01.2021 №25-к)

Відповідно до наказу УДМС України у Волинській області від 19.01.2021 №25-к «Про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби на період дії карантину» оголошено добір на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»:

  • головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення (строково, за контрактом проходження державної служби, укладеним на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства або до дня фактичного виходу з відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Інформація, яка необхідна для участі у доборі подається через Єдиний портал вакансій державної служби до 18 год. 00 хв. 25 січня 2021 року.

Оголошення про добір на посаду головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення УДМС України у Волинській області розміщено на сторінці: https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=48490.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору – Михальчук Марія Ігорівна, тел. (0332) 28-40-90, м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 4, каб. 320, електронна адреса: lt_hr@dmsu.gov.ua.

Управління ДМС у Волинській області