Оголошення добору на вакантні посади (УДМС України в Хмельницькій області, наказ від 28.01.2021…

Оголошення добору на вакантні посади (УДМС України в Хмельницькій області, наказ від 28.01.2021 № 5)

Відповідно до наказу УДМС України в Хмельницькій області «Про оголошення добору на вакантні посади державної служби в УДМС України в Хмельницькій області на період дії карантину» від 28.01.2021 № 5 в Управлінні Державної міграційної служби України в Хмельницькій області оголошено добір на зайняття 3 вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В»:

  • завідувач сектору юридичного забезпечення (строково по контракту про проходження державної служби на період дії карантину);
  • головний спеціаліст відділу у справах іноземців та осіб без громадянства (строково по контракту);
  • головний спеціаліст сектору у справах іноземців та осіб без громадянства Хмельницького районного відділу (строково по контракту).

Документи приймаються з 29 січня по 02 лютого 2021 року включно, детальні умови проведення добору доступні за посиланням (послідовність відкриття: «Державний орган влади» – у випадаючому списку обрати «Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області» – «Знайти вакансії»).

Контакти осіб, які надають додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Радіонова Яніна Анатоліївна, Кобера Людмила Володимирівна, Шевцова Ольга Борисівна, тел. (038) 263-80-35; електронна адреса: km_hr@dmsu.gov.ua; адреса: м. Хмельницький, вул. Миколи Мазура, 4.

Управління ДМС у Хмельницькій області