Оголошення конкурсу (УДМС у Миколаївській області, наказ від 30.03.2021 №27)

Оголошення конкурсу (УДМС у Миколаївській області, наказ від 30.03.2021 №27)

В Управлінні Державної міграційної служби України в Миколаївській області оголошено конкурс на вакантні посади державної служби категорії «В»:

  • Головного спеціаліста сектору з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області.
  • Провідного спеціаліста відділу управління персоналом Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області.
  • Провідного спеціаліста Первомайського районного відділу Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області.

Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням.

Документи приймаються протягом 7 календарних днів з дня розміщення оголошення на Єдиному порталі вакансій державної  служби Національного агентства України з питань державної служби.

Дата оголошення вакансії – 30.05.2021 року, кінцевий термін подачі документів – 05.04.2021 року.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Самойлова Олеся В’ячеславівна, тел: (0512) 49-84-17, вул. Декабристів 5-а, м. Миколаїв, каб. 212, ел. адреса: mk@dmsu.gov.ua.

Прийом документів здійснюється з 08-00 до 16-45.

Управління ДМС у Миколаївській області