Оголошення конкурсу (УДМС України в Чернівецькій області, наказ від 15.04.2021 року № 26-К)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Чернівецькій області, наказ від 15.04.2021 року № 26-К)

В Управлінні ДМС України в Чернівецькій області 15 квітня 2021 року оголошено конкурс на вакантні посади державної служби категорії «В»:

  • головного спеціаліста Герцаївського районного сектору;
  • головного спеціаліста відділу бухгалтерської служби, фінансування та звітності, на період відсутності основного працівника, який перебуває у соціальній відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку;
  • головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення;
  • головного спеціаліста сектору оформлення документів Чернівецького міського відділу;
  • провідного спеціаліста сектору оформлення документів Чернівецького міського відділу.

Умови проведення конкурсу на вищезазначені посади розміщені на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС (http://career,gov.ua).

Документи для участі у конкурсному відборі подаються конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС до 18 год. 00 хв. 22 квітня 2021 року.

Етапи конкурсу – тестування на знання загального законодавства та співбесіди відбуватимуться за фізичної присутності кандидатів за адресою м. Чернівці, вул. А.Шептицького, 25, каб. № 4.        

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати у адміністратора конкурсу – САВКИ Ганни Віталіївни, головного спеціаліста сектору управління персоналом, за тел. (0372) 59-17-02 або за електронною адресою cv_pers@dmsu.gov.ua

 

Управління ДМС у Чернівецькій області