Оголошення конкурсу (УДМС України у Луганській області, наказ від 16.04.2021 №32/аг)

Оголошення конкурсу (УДМС України у Луганській області, наказ від 16.04.2021 №32/аг)

Відповідно до наказу УДМС України в Луганській області від 16.04.2021 №32/аг «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в УДМС в Луганській області» оголошено проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в Управлінні Державної міграційної служби України в Луганській області на період дії карантину, а саме:

  1. головного спеціаліста відділу бухгалтерської служби, фінансування та звітності;
  2. провідного спеціаліста Рубіжанського міського відділу (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку);
  3. провідного спеціаліста Рубіжанського міського відділу (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку);
  4. провідного спеціаліста Кремінського районного відділу (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку).

Документи приймаються в електронному вигляді протягом 3-х календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному порталі вакансій державної служби career.gov.ua. 

На сторінці розміщено умови проведення конкурсу.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Шейка Світлана Леонідівна, lg_hr@dmsu.gov.ua (з поміткою у темі «конкурс на добір посади державної служби УДМСУ»).

Управління ДМС у Луганській області