Оголошення конкурсу (ГУДМС України в Одеській області, наказ від 11.10.2019 № 143)

Оголошення конкурсу (ГУДМС України в Одеській області, наказ від 11.10.2019 № 143)

Відповідно до наказу ГУДМС України в Одеській області від 11.10.2019   № 143 «Про оголошення конкурсу» в Головному управлінні ДМС України в Одеській області 11 жовтня 2019 року оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:

  1. головного з питань запобігання та виявлення корупції;
  2. головного спеціаліста відділу по роботі з шукачами захисту управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції;
  3. провідного спеціаліста Київського районного відділу у місті Одесі;
  4. провідного спеціаліста Київського районного відділу у місті Одесі;
  5. провідного спеціаліста Малиновського районного відділу у місті Одесі.

Інформація для участі у конкурсі подається через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС до 18:00 07 листопада 2019 року.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може до 31 грудня 2019 року подати інформацію особисто або надіслати поштою на адресу: м. Одеса, вул. Преображенська, 44, каб. № 10. Така інформація не розглядається у разі:

  • подання її особисто в останній день строку подання після закінчення робочого часу;
  • надіслання її поштою після закінчення строку подання;
  • надіслання її поштою протягом установленого строку подання та надходження до державного органу менше ніж за три робочих дні до дати проведення конкурсу.

Інформація про вакансії розміщена на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС за посиланням: https://career.gov.ua/site/vacantions-search .

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати у адміністратора конкурсу – ТАРНОВСЬКОЇ Анастасії, головного спеціаліста відділу управління персоналом, за тел. (048) 705 – 31 – 54 або за електронною адресою od_hr_konkurs@dmsu.gov.ua .

Головне управління ДМС в Одеській області