Оголошення конкурсу (УДМС України в Черкаській області, наказ від 18.08.2017)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Черкаській області, наказ від 18.08.2017)

Наказом УДМС України в Черкаській області від 18.08.2017 року № 64-к оголошено конкурс на зайняття наступних вакантних посад державної служби Управління ДМС України в Черкаській області:

  • завідувач сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Придніпровського районного відділу у місті Черкаси (категорія «Б») – 1 посада;
  • головний спеціаліст Тальнівського районного сектору (категорія «В») – 1 посада;
  • провідний спеціаліст Звенигородського районного відділу (категорія «В») – 1 посада;

 та на зайняття тимчасово вільних посад державної служби УДМС України в Черкаській області на період соціальної відпустки по вагітності і пологам основних працівників:

  • головного спеціаліста сектору з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації та реєстрації (категорія «В») – 1 посада;
  • провідного спеціаліста Лисянського районного сектору (категорія «В») – 1 посада.

 Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування на сайті Нацдержслужби наказу про оголошення конкурсу та умов проведення конкурсу.

 Термін подачі документів: до 05 вересня 2017 року

 Дата проведення конкурсу: 07 вересня 2017 року

 Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Озеран Наталія Володимирівна, тел. (0472) 33-06-96, ел.адреса: ck_person@dmsu.gov.ua,  б-р Шевченка, 117, к. 402, 403, м. Черкаси.

Управління ДМС у Черкаській області