Оголошення конкурсу (УДМС України в Чернігівській області області, наказ від 11.10.2017)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Чернігівській області області, наказ від 11.10.2017)

Відповідно до наказу УДМС України в Чернігівській області від 11.10.2017 № 242- к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад» в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області оголошено конкурс:

На заняття вакантних посад державної служби категорії «Б»:

  • заступника начальника відділу документального забезпечення та архівної роботи Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.

На заняття вакантних посад державної служби категорії «В»:

  • головного спеціаліста Городнянського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області;
  • провідного спеціаліста сектору юридичного забезпечення Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.
  • головного спеціаліста Бахмацького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Документи приймаються до 16 год. 00 хв. 02 листопада 2017 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 51-а, кабінет 207.

Умови проведення конкурсу на заняття вищевказаних вакантних посад розміщені на сторінці.

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати у адміністратора конкурсу – Захарченко Ірини Олександрівни, головного спеціаліста сектору управління персоналом, тел. (0462) 619-161.

 

Управління ДМС у Чернігівській області