Оголошення конкурсу (УДМС України в Миколаївській області, наказ від 03.03.2020 №16)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Миколаївській області, наказ від 03.03.2020 №16)

Відповідно до наказу УДМС України у Миколаївській області від 03.03.2020 №16 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад» оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» :

  1. головний спеціаліст Первомайського районного відділу  Управління Державної міграційної служби  України в Миколаївській області (умови проведення конкурсу розміщенні на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби).
  2. провідний спеціаліст відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління Державної міграційної служби  України в Миколаївській області (умови проведення конкурсу розміщенні на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби).

Інформація для участі у конкурсі подається до 18 год.00 хв. 17 березня 2020 року.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти осіб, які надають додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Самойлова Олеся В`ячеславівна, (0512) 49-84-17, mk@dmsu.gov.ua

Управління ДМС у Миколаївській області