Оголошення конкурсу (УДМС України в Полтавській області, наказ від 09.08.2018 №129-к)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Полтавській області, наказ від 09.08.2018 №129-к)

Відповідно до наказу УДМС України в Полтавській «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади» від 09.08.2018 № 129-к в Управлінні Державної міграційної служби:

категорії «Б»:

  • завідувача сектору управління персоналом; - завідувача сектору централізованого оформлення документів відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції;

категорії «В»:

  • головного спеціаліста Решетилівського районного сектору (тимчасово на період відсутності основного працівника);
  • головного спеціаліста Київського районного відділу у місті Полтаві (тимчасово на період відсутності основного працівника);
  • головного спеціаліста сектору централізованого оформлення документів для відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби. На сторінці http://nads.gov.ua/page/poltavska-oblast розміщено умови проведення конкурсу. Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Куряча Леся Миколаївна, тел. (05322) 2-92-49, м. Полтава, вул. Пушкіна, 63, каб. 3, ел. адреса: pl_kadr@dmsu.gov.ua.

Управління ДМС у Полтавській області