Оголошення конкурсу (УДМС України в Вінницькій області, наказ від 29.08.2019 № 207-к)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Вінницькій області, наказ від 29.08.2019 № 207-к)

Відповідно до наказу УДМС України в Вінницькій області «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади» від 29.08.2019 №207-к в Управлінні Державної міграційної служби України в Вінницькій області оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби Управління Державної міграційної служби України в Вінницькій області категорії «В»: 

  1. Головний спеціаліст Літинського районного сектору - 1 посада;
  2. Головний спеціаліст Липовецького районного сектору- 1 посада.
  3. Головний спеціаліст Тульчинського районного відділу - 1посада.
  4. Головний спеціаліст 1-го міського відділу у м.Вінниці– 1 посада (тимчасово вільна посада на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до фактичного виходу основного працівника);
  5. Головний спеціаліст Жмеринського районного відділу – 1 посада (тимчасово вільна посада на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до фактичного виходу основного працівника);
  6. Головний спеціаліст Ямпільського районного сектору – 1 посада (тимчасово вільна посада на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до фактичного виходу основного працівника).

Документи приймаються протягом 22 календарних днів з дня розміщення оголошення на сайті Нацдержслужби.

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу – відділ управління персоналом  Управління ДМС України у Вінницькій області, тел. (0432) 67-13-18,  вул. Театральна, 14 каб.424.

Управління ДМС у Вінницькій області