Оголошення конкурсу (УДМС України в Хмельницькій області, наказ від 06.06.2019 № 61)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Хмельницькій області, наказ від 06.06.2019 № 61)

Відповідно до наказу УДМС України в Хмельницькій області «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби» від 06.06.2019 № 61 в Управлінні Державної міграційної служби України в Хмельницькій області оголошено конкурс на зайняття 2 вакантних посад державної служби категорії «Б» та 4 вакантних посад державної служби категорії «В»:

  1. заступник начальника відділу з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції;
  2. завідувач сектору оформлення документів № 1 Кам’янець-Подільського районного відділу;
  3. головний спеціаліст сектору оформлення документів № 2 відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції;
  4. головний спеціаліст відділу з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції;
  5. головний спеціаліст сектору організаційної роботи;
  6. головний спеціаліст Старосинявського районного сектору (строковий трудовий договір).

Документи приймаються до 18:00 години 04.07.2019, детальні умови проведення конкурсу доступні за посиланням (послідовність відкриття: «Оберіть державний орган» (у випадаючому меню обрати «Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області», поставити галочку поруч з органом, натиснути «Обрати») – «Знайти вакансію»).

Прізвища, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти осіб, які надають додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Радіонова Яніна Анатоліївна, Кобера Людмила Володимирівна, Палаш Богдана Василівна, тел. (0382) 63-80-35, електронна адреса: km_hr@dmsu.gov.ua; адреса: м. Хмельницький, вул. Миколи Мазура, 4.

 

Управління ДМС у Хмельницькій області