Оголошення конкурсу (УДМС України в Закарпатській області, наказ від 13.06.2017 № 25)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Закарпатській області, наказ від 13.06.2017 № 25)

Відповідно до наказу ГУДМС України в Закарпатській області «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад» від 13.06.2017 № 25 в Головному управлінні  Державної міграційної служби України в Закарпатській області вакантні посади державної служби категорії «В»:

  • головний спеціаліст (на період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника) Іршавського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області;
  • провідний спеціаліст (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) Тячівського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області;
  • провідний спеціаліст (на період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника) Ужгородського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня розміщення оголошення на сайті Нацдержслужби. На сторінці  розміщено умови проведення конкурсу.

Термін подачі документів до 29 червня 2017 року.

Прізвище,  ім’я  та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає  додаткову  інформацію  з питань проведення конкурсу: Гадевич Ірина Миколаївна, тел.(0312) 641011, Ужгород, вул. Грибоєдова,12 А, каб. 16, ел. адреса: uz_hr@dmsu.gov.ua.

Головне управління ДМС у Закарпатській області