Оголошення конкурсу (УДМС України в Житомирській області, наказ від 04.04.2019 № 56-к)

Оголошення конкурсу (УДМС України в Житомирській області, наказ від 04.04.2019 № 56-к)

Наказом УДМС України в Житомирській області від 04.04.2019 року № 56-к «Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби» оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби

  • категорії «Б»:
  • завідувача сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства відділу у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС України в Житомирській області (умови);
  • категорії «В»:
  • головного спеціаліста Попільнянського районного відділу УДМС України в Житомирській області (тимчасово на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) (умови).

На сторінці http://nads.gov.ua/page/vakansiyi в розділі вакансії – «Інформація про відкриті вакансії та результати конкурсів» – «Житомирська» – «Житомир» – «Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області» – 05.04.2019 розміщено умови проведення конкурсу.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Фарина Віктор Павлович, тел. (0412) 40-75-17, ел.адреса: zt@dmsu.gov.ua , м. Житомир, вул. Пушкінська, 44, каб. № 6.

Управління ДМС у Житомирській області