Результати конкурсу (ЦМУ ДМС в м.Києві та Київській області, накази від 11.06.2019 №117 та від…

Результати конкурсу (ЦМУ ДМС в м.Києві та Київській області, накази від 11.06.2019 №117 та від 20.06.2019 № 121)

Відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року № 889 – VIII «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області надсилає інформацію про результати конкурсу.

В ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області з 11 по 15 липня 2019 року було проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.

За результатами проведеного конкурсу визначено переможців:

Порядковий номер посади згідно сайту Нацдержслужби та дата публікації Посада Прізвище, ім’я, по батькові кандидата Загальна кількість балів Примітка

149862

12.06.2019

Головний спеціаліст відділу перевірок належності до громадянства України управління з питань громадянства (декретна)

Демченко Олександр Васильович

2,3 Переможець конкурсу

149865

12.06.2019

Головний спеціаліст відділу централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства № 1 управління з питань тимчасового та постійного проживання іноземців та осіб без громадянства (декретна) Задорожко Вадим Анатолійович 3,5 Переможець конкурсу

149867

12.06.2019

Головний спеціаліст відділу адміністративної діяльності управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Гришин Олександр Юрійович 3,5 Переможець конкурсу

149868

12.06.2019

 

Головний спеціаліст відділу ідентифікації та забезпечення видворення управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії  Франчук Роман Валентинович 3,5 Переможець конкурсу
Мельник Михайло Миколайович 2,1 Другий за результатами конкурсу кандидат

149869

12.06.2019

Головний спеціаліст сектору аналітичної роботи та статистичної звітності управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Кравченко Юрій Миколайович 3,3 Переможець конкурсу

149870

12.06.2019

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління бухгалтерської служби, фінансування та звітності (декретна) Шмалюх Людмила Володимирівна 3,3 Переможець конкурсу

149871

12.06.2019

Головний спеціаліст відділу оформлення документів № 2 управління оформлення документів, що підтверджують громадянство України Аракелян Татевік Врежівна 3,3 Переможець конкурсу

149872

12.06.2019

Головний спеціаліст відділу оформлення документів № 2 управління оформлення документів, що підтверджують громадянство України Куян Яна Сергіївна 2,4 Переможець конкурсу

149873

12.06.2019

Головний спеціаліст відділу обробки даних Дремлюга Катерина Дмитрівна 3,3 Переможець конкурсу

149875

12.06.2019

Провідний спеціаліст сектору оформлення документів Голосіївського районного відділу Пустовойт Алла Олександрівна 3,4 Переможець конкурсу

149874

12.06.2019

Провідний спеціаліст сектору оформлення документів Голосіївського районного відділу Пустовойт Алла Олександрівна 3,4 Переможець конкурсу

149875

12.06.2019
Провідний спеціаліст Дніпровського районного відділу (декретна) Ништ Валентина Вікторівна 3,3 Переможець конкурсу

149877

12.06.2019

Завідувач сектору оформлення документів № 1 Оболонського районного відділу Шепель Зоя Іванівна 4,95 Переможець конкурсу

149879

12.06.2019

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 2 Оболонського районного відділу (декретна) Пінчук Ірина Федорівна 3,3 Переможець конкурсу

149880

12.06.2019

Головний спеціаліст сектору документального забезпечення та архівної роботи Подільського районного відділу Блиндар Вікторія Віталіївна 3,2 Переможець конкурсу

149881

12.06.2019

Завідувач сектору громадянства Святошинського районного відділу (декретна) Шпортюк Людмила Анатоліївна 4,35 Переможець конкурсу

149882

12.06.2019

 

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 1 Святошинського районного відділу (декретна)

Гараджук Галина Іванівна

3,7 Переможець конкурсу

Бикова Катерина Володимирівна

3,1 Другий за результатами конкурсу кандидат

149883

12.06.2019

Головний спеціаліст сектору документального забезпечення та архівної роботи Святошинського районного відділу Щетініна Лариса Олексіївна 3,3 Переможець конкурсу

149884

12.06.2019

Головний спеціаліст Згурівського районного відділу Ярмоленко Валентина Миколаївна 3,3 Переможець конкурсу

149885

12.06.2019

 

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 2 Києво-Святошинського районного відділу Джиджора Наталія Валеріївна 3,7 Переможець конкурсу

Якименко Анна Ігорівна

3,1 Другий за результатами конкурсу кандидат

149886

12.06.2019

 

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 2 Києво-Святошинського районного відділу Хміль Оксана Вікторівна 3,7 Переможець конкурсу

Щербина Олена Віталіївна

3,1 Другий за результатами конкурсу кандидат

151231

21.06.2019

Начальник відділу ресурсно-господарського забезпечення Лузік Ольга Дмитрівна 5,2 Переможець конкурсу

151232

21.06.2019

 

Головний спеціаліст відділу ресурсно-господарського забезпечення Муцька Лариса Григорівна 3,8 Переможець конкурсу

Крисанов Андрій Сергійович

3,1 Другий за результатами конкурсу кандидат

151234

21.06.2019

Головний спеціаліст відділу правової роботи управління юридичного забезпечення Грядова Ірина Едуардівна 3,5 Переможець конкурсу

У зв’язку з тим, що кандидати на посаду головного спеціаліста відділу ідентифікації та забезпечення видворення управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Войтович Микола Михайлович за результатами тестування набрав 0 балів та Верига Любомир Степанович не з’явився для проходження тестування, вважаються такими, що не пройшли тестування та не були допущені до чергового етапу.

У зв’язку з тим, що кандидат на посаду головного спеціаліста відділу перевірок належності до громадянства України управління з питань громадянства (декретна) Гайдамака Марина Олександрівна під час проведення співбесіди отримала 0 балів, вважається такою, що не пройшла конкурсний відбір.

На посаду головного спеціаліста відділу паспортизації управління з питань паспортизації, реєстрації та еміграції (порядковий номер - 149863), провідного спеціаліста відділу імміграції та обробки заяв про оформлення посвідки на постійне проживання управління з питань тимчасового та постійного проживання іноземців та осіб без громадянства (декретна) (порядковий номер - 149864), завідувача сектору централізованого прийому та первинної обробки заяв шукачів захисту управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції (порядковий номер – 149866), завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції (порядковий номер - 149874), головного спеціаліста відділу обробки заяв про оформлення посвідки на тимчасове проживання управління з питань тимчасового та постійного проживання іноземців та осіб без громадянства (порядковий номер - 151233)  жодної заяви подано не було.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області